Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem tudok aludni, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok aludni, ha a feleségem nincs itthon?

Figyelt kérdés

Ha a feleségem nincs itthon éjjel (csajos este a barátnőkkel, továbbképzés, stb) akkor elalvás után 1-1.5 órával felébredek és nem tudok visszaaludni, csak forgolódok.

Ha én vagyok házon kívül, akkor nincs ilyen gondom.

Miért lehet ez?

Nem vagyunk féltékenyek egymásra, nincs bizalmi problémánk.


2023. szept. 17. 04:20
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Én detto. Csak én nő vagyok.
2023. szept. 17. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
Tudat alatt fwlrekwny cagy , csak elnyomod.
2023. szept. 17. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon félted. Tudat alatt aggódj a testi épségéért.
2023. szept. 17. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%
Ha nincs otthon sokkal jobban alszom, mert nem mozog az ágy, ha forgolódik.
2023. szept. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

2: en is erre gondoltam, de nem vagyok feltekeny tipus. Illetve inkabb ugy mondom, mellette nem vagyok, mert nem ad ra okot (Es nem mellesleg mar regota rendben vagyok magammal). Kb 4-5 komolynak mondhato kapcsolatom volt eddig, abbol a legelsonel volt ez gond, mert nem tudtam hogyan kezeljem le a csaj viselkedeset, hogy soha nem tudott nemet mondani a kozeledoknek, mert meg fiatal volt es naiv, azt hitte nem dugni akarnak, csak baratkozni. szoval ott volt okom sajnos boseggel.


Ebbol szamtalan veszekedesunk volt, mert szerelmes voltam es nem birtam elhagyni. De amint elhagytam, utana soha tobbet nem voltam feltekeny senkire. Ennek iden 20 eve.

2023. szept. 17. 08:32
 6/9 anonim ***** válasza:
Hozzászoktál. Nem az ő személye a kérdés
2023. szept. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hiányzik.
2023. szept. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ugyan így vagyok :D bár bennem néha motoszkál a féltékenység is, de ha végképp nem érzem, akkor is borzasztó egyedül aludni. Elalszok, felkelek újra elalszok (ha szerencsém van) és vagy 20 percenként felkelek.

Ekkor megegyeztünk, hogy 3-ra hazajár, de sosem jön, csak 1-2 óra múlva. Na így még nehezebb, mert haragszom is amiért megbeszeltük és nem érdekli.

Nehéz az élet:-)

28N

2023. szept. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8: ugyanez :D vegre lehetne egy nyugis enidonk mind a kettonknek, de en nem tudok aludni :DD
2023. szept. 18. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!