Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hàny èvesek voltatok, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hàny èvesek voltatok, amikor hàzasodtatok? Mit gondoltok a "fiatalon házasodókról"?

Figyelt kérdés
2023. szept. 19. 12:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%

Igy is ugyis 50% az eselye a válásnak. Szoval szerintrm mindegy.


Amiert engem le sziktak pontozni en megbántam azt hogy nem 30 alatt szültem hanem felett.(igy 40 évesen csak 10 eves a gyermek) Akkor még sokkal energikusabb voltam es a tanulás szellemiségében is benne voltam mentálisan is frissen.

40 -50 évesen meg irto nehéz gyerekkel tanulni mentálisan otthon lenni a dolgaiban mikor már közöm nincs szinte semmilyen iskolához tanuláshoz sem.

2023. szept. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
13%
Hülyék. Nem rendelkezik elég tapasztalattal, önismerettel, általános tudással fiatalon az ember a házassághoz. Halálra ítélt házasságok azok
2023. szept. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hány èvesen házasodtatok?
2023. szept. 19. 12:16
 4/14 anonim ***** válasza:
14%

Szovak nem mindegy pl hogy amikor 17 évesen érettségizik a gyerek es a továbbtanulásban nagyon képben kéne lennie a szülőnek hogy a szülő akkor 37-40 vagy 47-50 éves éppen. Sokat számít.

Es nem csak a tanulásban mutatkozik ez meg.

2023. szept. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
59%
Én 26 évesen, el is váltunk. Most 32 vagyok, és nem zárkózom el semmitől.
2023. szept. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%

Nem gondolnám, hogy nekem kell érettségire felkészítenem a 18 éves gyerekemet. 32 évesen szültem őt amúgy, nem tudományos megfontolásból, hanem - ahogy legtöbbünknél - akkor volt olyan az élethelyzetem, hogy na most már jöhet a baba.

Amúgy férjhez csak 45 évesen mentem, nem a gyerek apjához.

Pénteken voltam rokon esküvőjén, ők 23 évesek, épp kétszer annyi mint én:)) és x éve együtt élnek már, remélem hosszú boldog házasságuk lesz.

2023. szept. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
*épp fele annyi mint én
2023. szept. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
27
2023. szept. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

23 évesen házasodtam. (A férjem 26 volt) Addigra már 6 éve együtt voltunk, 3 éve együtt is éltünk. Jól ismertük már egymást.

A fiatalon kötött házasságnak az az előnye, hogy együtt, közösen építitek fel az egzisztenciátokat és ez egy nagyon erős kapocs. Egymást segítve, támogatva élitek meg a mérföldköveket. Érettségi, szakma szerzése, diploma, belépés a munkaerőpiacra, saját háztartás, stb. Ezek a közös élmények nagyon erős kapocsként hatnak.

Mivel a másik előtt kevés partnered volt, a kettőtök között lévő kapcsolat exkluzív, különleges.

Természetesen vannak buktatói ennek az útnak is, vannak benne krízishelyzetek.

35N

2023. szept. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%

28 vagyok és hát vagy jövőre vagy két év múlva házasodom. Kedves párom húzza az időt, hátha lesz több pénze (nem lesz). Mondjuk neki könnyű, mert ő férfi és 26 éves. Gyereket mondjuk nem most akarunk, hanem olyan 3-4 év múlva.


Mivel nekem ő kell ezért oké ez az életkor házasodásra, de jobb lett volna, ha 23 körül házasodom, mindig is fiatalon szerettem volna. De az is igaz, hogy jobb így a húszas évek végén megismerni az igazit annak, aki egy kib.aszott hülye tini és fiatal felnőtt volt :D

2023. szept. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!