Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az valami sikertörténetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az valami sikertörténetnek számít egy ember életében, hogy volt házas?

Figyelt kérdés
Hihetetlen sokan reszketnek az eljegyzésért, a lánykérésért, a papírért. Itt is nagyon sok erre irányuló kérdés van. Mindeközben mindenki tudja, hogy a házasságok döntő többsége válással végződik, több mint 60% az esélyed arra, hogy elváltként végzed. Az lehet a magyarázat, hogy valami kellemes jó érzés azt mondani, hogy elvált vagyok ahhoz képest, hogy egyedülálló vagyok?
2023. szept. 20. 10:46
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
90%
Ez még mindig a társadalmi beidegződés. Hallottam olyat, aki miután elhagyta a nőjét, elvette feleségül aztán rögtön elváltak. MErt a nő vidéki volt, és ott az elvált nőnek nagyobb a presztizse, mint a "vénlánynak". Na, ezt add össze!
2023. szept. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
0%
Gyakorta azért kapják az apa vezetèknevèt is a gyerekek mert hogy néznr ki hogy az anyáén van es ki tudja ki az apja.
2023. szept. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
22%
A mai világban már csak az hiszi ezt, aki boomer és a régi időkben szakadt. Nyilván idős emberek nem tudják már ezt elengedni, amikor ők voltak fiatalok ennyi volt az életcél, hogy megházadodjanak. Változnak az idők, régen meg kényszerből, érdekből házasodtak sokan és akkor az is természetes volt. Most meg már az ilyet fejlettebb országokban elítélik. Szóval változnak az idők és ezt el kell fogadni a korábbi generációknak.
2023. szept. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
60%
Manapság olyan könnyen válnak az emberek, hogy a válási procedúrát leszámítva teljesen olyan, mintha csak egy egyszerű szakítás lett volna. Szóval azt sem lehet mondani, hogy csak a házasság majd jobban összetart 2 embert, mert senkit nem állít meg a válás. Régen szégyen volt elválni, bár akkor sem volt jobb, mert együtt maradtak akkor is, mikor már nem volt jó a kapcsolat köztük.
2023. szept. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
77%

Vannak akinek nem csak egy papir. Szerintem neked se, hiszen teljesen másképp tekintesz arra, aki elvált, mint arra, aki szakitott.

A többség szerintem elsösorban családot akar, tehát gyereket vállalni. Erre az elközelezödésre vágyik a házasság által. Aki azt a papirt se hajlandó aláirni, mert mi van, ha elválnak, azzal hogy merjen belvágni a gyerekvállalásba, amit visszacsinálni se lehet?

Szerintem mindenki úgy házasodik, hogy a maradék 40%-ba akar tartozni.

Azt meg tényleg nem lehet egy lapon emliteni, hogy egy év járás után szakitottatok, vagy 15 év házasság és 2 gyerek után váltok. Ugyanis a legtöbb válás 10+ év házasság után következik.

2023. szept. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
32%

Ismerősöm (nő) házasság + 2 gyerek után gondolni sem akar a házasságra.

Azt hiszem ezzel mindent elmondtam.

2023. szept. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
50%
*elvált:)
2023. szept. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
67%
5-én úgy tudom, hogy a legtöbb válás az első gyerek születése után történik. De lehet, hogy rosszul tudom.
2023. szept. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
50%
Aztán jön Borkai és a k_rvák!
2023. szept. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Fúú de szánalmas interjú volt a feleségével. Szegény nőnek semmi se maradt csak a megalkuvás. Kvázi szegény, mert amúgy jó nagy szívás.
2023. szept. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!