Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az jó kifogás a későbbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az jó kifogás a későbbi esküvő tartására, ha a párnak nincs pénze?

Figyelt kérdés
Mármint nem az esküvőre, mert arra lenne, de hogy nincs tartalék pénzük túl sok. Gyereket pedig csak évekkel később akarnak.
2023. okt. 4. 15:55
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

Miért kell kifogást keresni?

Valaki rád akarja erőszakolni?

2023. okt. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Az esküvő ingyenes. Ha nagyon puccos esküvőt akarnak, akkor értem, de elvileg ugye az igényelt esküvőre van pénzük. Akkor nem értem mi a probléma. Nem tudják fizetni a nászutat? Ezesetben megértem, spóroljanak plusz 2 hónapot. Vagy mi az, amiért kellenese sok pénz a házassághoz, amit mindenképp azelőtt kell megtenni? Miben változik az élet?
2023. okt. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Idohuzashoz tokeletes, a penz az, ami soha nem eleg. De konkret terv nelkul ez csak kifogas. Ha van terv, hogy fel ev mulva osszeszedunk x osszeget, az mas. De a hatarido nelkul ez csak szimpla kifogas.
2023. okt. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem kifogás. Sokan úgy csinálják, hogy 2 tanú jelenlétében összeházasodnak, majd amikor megengedhetik maguknak, lagzit is tartanak. Aki el akar venni, az nem fog mindenféle kifogás mögé bújni.
2023. okt. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

Ha házasságot akarnak, akkor nem kell várni. Ha csilivili esküvőt, akkor nyilván igen.


Én nem vagyok házasság párti egyáltalán, de mindig megmosolyogtat, amikor valakik (akiknek elvileg ez fontos) ÉVEKKEL elhalasztják EGY nap rongyrázás miatt.


Amikor valaki évekig spórol az esküvőre az olyan, mint amikor valaki kiégezik egy Rolexet. Megteheti, csak idétlen.

2023. okt. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%

Hozzáállás kérdése. Szerintem Nem. Akik össze akarnak házasodni, akiknek ez fontos, azok kevés pénzből is megoldják. Nem kell milliós puccparadé a házasságkötéshez. Ha nem fontos, ráér stb, azok nyilván gyűjtögetnek és várnak. Vagy azért várnak mert nem is biztosak a dologban, és a " nincs elég pénz" csak egy kifogás. ( ismerek ilyet is)

A mi esküvőnk konkrétan még 100 ezer sem volt, pedig NEM 2 tanús ünneplés nélküli dolog volt farmerban.

szertartás, szülőköszöntéssel, gyertyagyújtással, pezsgőzéssel, család, barátok, utána kaja ,torták.

2023. okt. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Bementek az anyakönyvvezetőhöz, kértek időpontot, és 30 rongyért összead. Mi ebben a drága??? :D
2023. okt. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs 30.000 Ft, nálunk legalábbis 5000 Ft volt, persze vittünk pezsgőt, meg ezt-azt.
2023. okt. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!