Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek, ha házasságban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha házasságban vagyok, de vágyom a szerelem érzésére?

Figyelt kérdés
Házas vagyok, szeretem is a párom, sose csaltam meg, de volt egy kapcsolatom szex nélkül, akivel éreztünk is egymás iránt, jó volt az érzés, viszont ő meghalt sajnos. Nem tudom hogyan tegyem túl magam rajta, mert hiányzik, de hogyan tovább? Nem is tudok elkézpzelni mást erre a dologra, mert ő jár a fejemben, és nemmis kell más. Alapvetően a házasságom jól működik. Lehet hogy csak az az illető az aki hiányzik? Úgy érzem igen.

2023. okt. 4. 19:13
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
69%
Miért vettél el olyan nőt,akibe nem vagy szerelmes?
2023. okt. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
40%
Legyél szerelmes a párodba.
2023. okt. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy csak Ő hiànyzik. Ezen kìvűl ha màs nem volt az èletedben nem is kerestèl,akkor inkàbb csak Ròla lehet szò akihez èrzelmileg kötődtèl. Pròbàlj a valòsàgra koncentràlni ès szèp èrzèssel kezelni ami elmùlt. Idővel sikerül!Szèp estèt!
2023. okt. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
89%
Amikor megházasodik az ember, amúgy mit gondol erről? Hogy ha hiányzik neki a szerelem, mit fog csinálni??
2023. okt. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
69%
Ismereteim szerint kb. 400 éve az egyetlen ok a házasságra a szerelem. El nem tudom képzelni, ha nem éled meg vele a szerelmet, minek vagy házas.
2023. okt. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Valószinűleg találtál egy lelki-társat ami a jelenlegi kapcsolatodban nincs meg, inkább talán egy gazdasági közösség akivel együtt élsz.

Hogyan tedd túl magad a hiányát? Ne gondolj rá nap, mint nap, ha érkezik az érzés akkor a figyelmedet tedd túl rajta és ne menj bele ne nézegesd a képét, ne merülj bele, ne olvass tőle dolgokat.

Próbálj meg a jelenlegi párod felé fordulni azokat a napokat felfedezni vele amikor megismerted azokat az érzéseket feleleveniteni vele amikor jó volt vele együtt, ha ezek nem mennek akkor igazából csak ámitod magad mellette, hogy jó házasság, akkor ez csak egy formális együtt élés, házasságnak nevezve.

2023. okt. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
81%
Ha voltál valaha szerelmes a házastársadba, akkor izzítsd be azt az érzést újra. Ha sosem voltál bele szerelmes, akkor ezt elszúrtad. Nem kellett volna összeházasodni vele.
2023. okt. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

7#

Azt hogyan? Amúgy persze hogy voltam, 6,5 fél éve vagyunk együtt, 5 éve házasok.

2023. okt. 5. 15:07
 9/31 anonim ***** válasza:
77%

ha nem tudod felkelteni a párod iránti érzéseidet és a szerelem érzését másban kerested eddig is akkor az bármi, de nem házasság.

mit tennél, ha neki is lett volna olyan titkos szerelme, mint neked, hogyan éreznéd magad, szerinted ő nem igényli hogy szerelmes legyél feléje?

2023. okt. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
82%
Minek házasodtál össze olyannal akibe nem vagy szerelmes? A saját életedet keserítetted meg.
2023. okt. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!