Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségem az ex férjével...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségem az ex férjével túlságosan segítőkész, mivel a válás miatt ellehetetlenült volna a volt férj, odaadta neki a feleségem a fél házrészét, nem fizettet vele gyerektartást, sőt még anyagilag is segíti, ez megszokott dolog másoknál is?

Figyelt kérdés

Arra hivatkozik, hogy cserébe azért, mert nem gördített akadályt a válásuk elé és hagyott minket boldognak lenni megérdemli ezt a segítséget.A gyerekeikre is hivatkozik, hogy a gyerekeknek nem akar fájdalmat okozni azzal, hogy az apjuk teljesen lecsúszik.

Nekünk anyagilag nem okoz gondot ez a segítés, az exférjnek viszont a léte függ ettől.



2023. okt. 5. 11:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A feleségedé volt az a ház, nem közös tulajdonuk volt...?


Amúgy mi a kérdés, az utolsó mondatod fényében?

2023. okt. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1- es! Az ismerőseim duruzsolnak a fülembe, hogy ők már hatalmas veszekedést rendeztek volna a helyembe. Én magam nem érzem azt, hogy bármi gond lenne ezzel, mert mint írtam nekünk meg sem kottyan a segítség, nem hat ki az életszinvonalunkra.
2023. okt. 5. 11:46
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

A jóindulatú ismerősök...

Úgy látom, igazából egyet is értesz a feleségeddel, hogy nem akarja tönkretenni a gyerekei apját, mert nektek ez nem kenyér-kérdés. Szerintem is jó ez így. Ne foglalkozz a duruzsolókkal! Rendezzenek ők hatalmas veszekedéseket otthon, biztosan van mit söprögetni az ő portájukon!

2023. okt. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
35%

Szép dolog a segítség, de ezzel az erővel még vagy 20-30 évig ti "tartjátok el" anyagilag a volt férjet?

Ha nagyobbak lesznek a gyerekek ők is látni fogják hogy az anyuka új férje pénzéből tud csak megélni a biológiai apjuk.

Hogy fognak így felnézni rá férfiként?

Ugyanúgy sehogy mintha elszegényedett volna. Úgyhogy a végeredmény ugyanaz. Csak a kívülállók szemében te tűnsz baleknak amiért "eltartjátok" a volt férjet. Ha valamilyen tartós, krónikus betegsége lenne, le lenne százalékolva akkor érthető.

De ebben az esetben ő a végtelenségig vissza fog tudni élni ezzel a helyzettel.

Miért nincs kitűzve egy dátum amíg összeszedi magát anyagi téren?

Vagy élete végéig pénzelitek?

És mi lenne vele ha nálatok is anyagi problémák merülnének fel, pl egy tartós előre nem látható betegség miatt? Akkor hogy oldaná meg az életét?

2023. okt. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%

A feleséged korrekt, én is hasonló szituban vagyok, mivel a volt férjem elég szarul áll, bár mondjuk ezt magának köszönheti.



Nem értem, miért számít az ismerőseid véleménye?


Növessz tököt, és küldd el őket a búsba. Én nőként ezt teszem, ha valaki megpróbál belepofázni az életembe. Pontosan tudom, mit miért teszek, és nem érdekel mások véleménye.

2023. okt. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem az én pénzemből segítjük, a feleségem keresete nem kevés.

Betegeskedés is van sajnos a volt férjnél.

Addig gondoltuk a segítséget míg kicsit magához tér, össze szedi magát.

2023. okt. 5. 11:59
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

#6:

Akkor egyértelmű a dolog. Ha van a feleségednek annyi pénze, akkor segítsen neki amíg összeszedi magát. Akkor nem lenne fair a történet, ha a te pénzedből adna folyamatosan a volt férjnek. De így a saját keresetével azt csinál amit akar. Ezt kell elmondani az ismerősöknek is.

(#4)

2023. okt. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

a duruzsolókat le kell állitani, szép dolog mások segitése, főleg, az indokokkal, nem akar neki rosszat jogos..

akkor nincs is kérdés :-) hála béke szeretet

2023. okt. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked ez semmifajta nehézséget nem okoz és nem zavar, akkor mit számít mások véleménye? És mások miért nem a saját életükkel foglalkoznak?
2023. okt. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Megértem a feleséged. Kellemetlen lehet neked, de megértem
2023. okt. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!