Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit szeretsz a házasságodban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szeretsz a házasságodban és házastársadban és mit nem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A fenti kérdésen kívül az is érdekelne, hány éve vagytok házasok és hogy megbántátok-e a házasságot. Ha igen, mi tart még mellette? Mennyi idő után váltál volna, ha tehetted volna?
2023. okt. 7. 18:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Szeretem, hogy ő van, hogy az életem része, a lelki társam, a szerelmem, a másik felem, a bizalmasom, imádunk együtt élni, közös programokat csinálni együtt, hasonló a személyiségünk, az értékrendünk, a humorérzékünk is, így sokat nevetünk együtt. Ő egy olyan ember akire én mindig vágytam, olyasmit adott nekem amit eddig senki más. Mérhetetlen boldogságot. Azt a fajta boldogságot amit csak egy ilyen szerelem és kapcsolat tud adni. Ő életem szerelme, imádom ahogy szeret, ahogy hozzám bujik, ahogy ragaszkodik, ahogy törődik velem, figyelmes, nagyon vonzó számomra külsőre is, és a szexuális életünkben is összhangban vagyunk. .

Azért nem vagyok oda, hogy időnként nagyon horkol, és kritizálja a sorozataimat amiket nézek😂

37/34 évesek vagyunk, 13,5 éve együtt, 12 éve házasok.:)

2023. okt. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azt erzem, hogy o eletem szerelme, massal nem tudnam elkepzelni ezt a boldogsagot. Az is igaz, hogy voltak nehezsegeink, csak 3,5 eve vagyunk egyutt es fel eve vagyunk hazasok; masoknak ennyi ido utan jonnek elo az elso problemak, mi mar sok mindenen vagyunk tul.

Nagyon eroset alkotunk egyutt, van is benne munkank. A hasonlo szemelyisegunk aldas es atok is egyben, mert osszezorrenesnel mind a ketten kivarjuk, mig a masik nyit (de szerencsere ahogy telik az ido, ez egyre jobban ritkul). Figyelmes, torodo, gyenged, szeretem a humorat, mindent meg tudok vele osztani. Vannak rossz tulajdonsagai, de mar nincs olyan, amit ne tudnek kezelni.

2023. okt. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!