Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Srácok,férfiak,férjek Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok,férfiak,férjek Ti mit reagálnátok le a következő szituban? Szerethet a férjem vagy bárkinek felkínálna tálcán?

Figyelt kérdés

Történt ugyanis, hogy van egy velem egykorú haverunk. Akivel buliztunk. Bulin nem történt semmi max hogy nagyon megölelgetett mondta milyen finom az illatom. Mondom ok ez semmi, ivott is barát is. Ennyi. Másnap beszéltünk ki hogy van másnapos e stb. Én elküldtem neki hogy altatom a kisebbik gyereket (nagyszülőknél voltak) ő erre meg egy képet hogy pihen. A kép volt a baj. Az ágyon fekve lazán egy szál boxerban. Én csak néztem. 1 órát agyaltam miképp vezessem fel a férjemnek, nehogy kicsinálja a gyereket. Megmutattam neki mit beszéltübk egy csodálkozással és egy okéval lezárta. Később hozzá tette a srác mindenkivel leakar feküdni. (Több csaja is van) Aztán később mondtam neki hogy azt hittem ideges lesz ilyen képet küldött a haver. Azt mondja nem. Ő minsig ilyen dilis volt, nem kell foglalkozni vele.o.o

Most velem a baj hogy ez bánt? Ergo bárkinek felkinálna tálcán????

Ti hogy reagálnátok?

28/N



2023. okt. 10. 17:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
100%
De miért tárgyiasítod magadat, te nem tudod eldönteni, hogy kivel fekszel le magadtól? Ebből sehogy se lehet következtetni arra, hogy szeret-e vagy sem, mivel ahhoz hogy lefeküdjetek két ember kell, különben nemi erőszakról van szó. Ezt pedig te is tudod.
2023. okt. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 anonim ***** válasza:
91%
Szeretek drámázni, de... felajánlott? Rohadtul nem.
2023. okt. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/73 anonim ***** válasza:
94%
Ezt egy "kicsit" túlreagálod.
2023. okt. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/73 anonim ***** válasza:
97%
Férfiként én nem gondolkodom így, de...te jó ég... nem..., csak nem,... most jutott eszembe, hogy a hugom küldött egy nyaralós fotót, amiben bikiniben fekszik a napozóágyon... lehet, hogy azt akarta, hogy megvérfertőzzem???
2023. okt. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/73 A kérdező kommentje:

Azt nem írtátok nők vagy férfiak vagytok e :D szóval kérlek azt is írjátok oda


Szóval én reagálom túl ha fehérneműs képeket kapok??? Hmmm érdekes.... 🤔

2023. okt. 10. 17:54
 6/73 anonim ***** válasza:
100%
1-es voltam 24/F
2023. okt. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/73 anonim ***** válasza:
92%
3as vagyok, 32/N
2023. okt. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/73 A kérdező kommentje:

4.-es azért a hugod más szitu és a bikini :D itt egy srácról beszélünk és a férjem reakciójáról....magyarul akkor nézegessek én is fehérneműs képeket és rólam is küldjek nekik? Mert ezekkel ezt mondjátok 😂

Szerintem meg egy férj ha ilyet lát hogy a felesége ilyen képet kap akkor azért a haverral minimum beszélne finoman ne küldözgessen ilyeneket.... :s de rosszul gondolom akkor 🤐

2023. okt. 10. 18:03
 9/73 anonim ***** válasza:
86%
Figyi, a pasiknak a boxer nem olyan intim mint nekünk a fehèrnemű. Èn a lakótelepen láttam már pasit boxerben kivinni a szemetet.
2023. okt. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 anonim ***** válasza:
94%

Egyáltalán nem gondolom, hogy igazad lenne. Jól tetted, hogy megmutattam a képet, ezt ő nyugtázta, és ennyi.

Alaposan túlreagálod.

F

2023. okt. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!