Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha még szeretem a volt "férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha még szeretem a volt "férjem", mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Majdnem 10 év kapcsolat után, a férjem 3 hete elhagyott. Van egy 2 éves gyermekünk. Az utóbbi évben nagyon megromlott a viszonyunk. Gyakori lett a veszekedés és hangoskodás. Sokszor kevés idő jutott egymásra, mert szülés után váltva jártunk dolgozni. A rohanós hétköznapokban, a veszekedésben eltelt estékben talán egy kicsit azt éreztem én is, hogy túlélem valahogy ha szakítunk. Ez egy kölcsönös adok-kapok volt. Megcsalás nem történt és a válást sem kezdte egyikünk sem intézni. Haragszik rám, haragszom én is. Mind a ketten elég makacs és öntörvényű emberek vagyunk. Sokszor jön a gyermekünkhöz. Én viszont kezdem feladni a büszkeségem. Megőrjít hogy nem érhetek hozzá, nem ölelhetem meg, hogy nem sírhatok és nem csókolhatom meg. Szívem szerint az egészet visszacsinálnám csak nem tudom hogy kezdjem el. A telefont nem veszi fel ha én hívom,csak a megbeszélt időre jelenik meg. Nem igazán reagál semmilyen megnyílvánulásomra. Mit tudnék tenni hogy kibéküljünk?


27 N


2023. okt. 11. 11:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Őszintén beszélni vele
2023. okt. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%

"A telefont nem veszi fel ha én hívom,csak a megbeszélt időre jelenik meg."

Tehát megbízható.

Ne hívd telefonon.

2023. okt. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha van neki más akkor nehéz lesz :/


Ha nincs, csak dühös akkor is nehéz csak nem lehetetlen.


Egyáltalán tudod e hogy mit kellene másképp csinalnotok hogy működjön?

2023. okt. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én vendéglátásban dolgozok, - anyagilag az otthon teremtés, ház vásárlás, autó javítások megviseltek bennünket a gyermekvállalás mellett. 4 hónapos volt a kicsi, amikor visszakezdtem én is dolgozni. Én vendéglátásban dolgozok. A családbarát munkától messze áll. Anyagilag ugyan rendeződtünk, de engem talán jobban megviselt az, hogy 7-ből 7 napon hol az egyikünk, hol a másikuk dolgozik vagy az egyikünk délelőtt, én pedig éjszakába nyúlóan. Hiányzott. Az is hiányzott hogy hármasban töltsünk időt és ne csak egy gyors 10 perces légyottra legyen időnk. Bár sokszor arra se futotta, mert nem volt hozzá erőnk. Megértést azt érzem nem kaptam, mert tudtuk hogy kell a pénz és az első a megélhetés. Ez pedig veszekedést szült és egyre csak rosszabb lett a hangulat.
2023. okt. 11. 11:54
 5/14 A kérdező kommentje:
Ez mellett a házkörüli teendők megnövekedett az ingatlan megvásárlása után. Apránként talán de haladtunk vele, de így is lenne mit még csinálni. Minden, csak idő kérdése, ami sokszor nem volt.
2023. okt. 11. 11:56
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus probléma, ezen csak a kommunikáció és az összetartas segít. Ha ő nem akar veled tűzön vízen, úgy nehéz.
2023. okt. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
55%

Ime az ujabb CSOK-os peldank.


A valast csak azert nem kezdte el, mert a CSOK miatt nem lehet - kulonben fizetitek szepen vissza az allamnak.


Szerintem engedd el, jobb lesz ez igy.

2023. okt. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
42%
7, a csok használt lakásra 1 gyerek után kb 600.000 ft..te sem gondolod hogy emiatt vállalt valaki gyereket?
2023. okt. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

#8: Tajekozodj jobban. A CSOK egy szandeknyilatkozaton alapszik: irasban vallalod, hogy 10 even belul 3 gyermeket nemzel, es azonnal 15 misit kapsz KP-ban, amit vissza sem kell adnod az allamnak.


Erre rajon a babavaro is, mivel az ilyen fajta emberek halmozzak az adossagot altalaban 🙂

2023. okt. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
63%
9es, csokkal vették meg az egyik megörökölt 100eves hazunkat egy eldugott faluban ugyhogy koszi, tudom. 5gyerekre kaptak ha jol emleksuem nem egesz 3misit. Amirol beszelsz vagy ujepitesu vagy hitel.
2023. okt. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!