Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért csinál ilyet egy szülő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinál ilyet egy szülő?

Figyelt kérdés
Nemrég panaszkodott egy régi ismerősöm, hogy a házastársa kifaggatja a pici gyerekeket látták-e őt mobilt nyomkodni, azt is hogy sokszor vagy keveset, előttük, vagy elvonulva, telefonon beszélt-e ha igen, halloták-e hogy nénivel vagy bácsival. Ovisok a gyerkőcök. Nagyon ledöbbentem, nem gondoltam volna hogy vannak ilyen emberek. Mégis mire jó ez?
2023. okt. 11. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Játszmázik és felhasználja a gyerekeket hozzá.

Vascső pozitív.

2023. okt. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Valamiért gyanakszik, hogy az ismerősöd csalja, és mivel nem várhatja tőle, hogy bevallja, így azokon keresztül próbál bizonyosságot szerezni, akik előtt a társa óvatlanabb lehet. Mondjuk előttük telefonál a szeretővel, azt hiszi, úgysem fognak fel belőle semmit. Láttam már ilyet.
2023. okt. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, csak akkor lesz baj, ha a gyerek ártatlanul megkérdezi, hogy: anya, kivel beszéltél? Mint mondják apának, ha megint megkérdezi?
2023. okt. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gyanakszik. Hogy okkal vagy ok nélkül, azt az ismerősöd tudja egyedül. Ha ok nélkül akkor ebből még nagyon komoly gondok lehetnek. Sok mentális probléma velejárója a kitekert gondolkodás, aki ilyen, az meggyőzhetetlen az ellenkezőjéről. Az újságban meg tényként közlik, azért tette mert a felesége szeretőt tartott. Onnan tudják, hogy a férj azt mondta. Tudom, ez messzire rohanás volt, de így szokott kezdődni.
2023. okt. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

4, mert ha okkal teszi, akkor tök rendben van, hogy a gyerekeket használja vamzernek?

Egy párkapcsolatba SOHA nem szaad belevonni a gyerekeket. Egyszerűen semmi közük hozzá.

Ha egyik fél csalja a másikat, attól még lehet jó kapcsolata a gyerekeivel. Itt ez van aláásva.

2023. okt. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
5, igazad van, erről nem írtam. Persze az sincs rendben, egyértelműen nem szabadna semmilyen esetben a gyerekekre terhet rakni a szülők problémái miatt. De nekem valahogy az ugrott be a kérdésről, hogy csak a fejében létezik a gyanú.
2023. okt. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nekem van pici gyerekem. Bele gondoltam ha a férjem őt faggatná aljas dolognak tartanám. Ha pl ellenkező nemű hangot hall még nem azt jelenti hogy a szeretője. Kicsik nem tudják, nem értik. Sajnálom őket.
2023. okt. 16. 15:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem a szülő, hanem a balf... kontrollmániás férj.
2023. okt. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!