Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek ? Nem látok tisztán!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ? Nem látok tisztán!

Figyelt kérdés

32 éves férfi vagyok. 9 éves kapcsolat 4 év házasság. Gyerek nincs. A házasságom a hétköznapokban unalmas, sokszor azt érzem hogy mennék inkább. Megismertem egy lányt, aki szintén házas. Évekig csak kerülgettük egymást, én többször mondtam neki hogy váljunk el nem akart. Itthon a feleségemnek elmondtam, hogy van ez a lány, de nincs köztünk semmi, persze ő rajott hogy érzelmileg van. Ekkor felkereste a lányt és ez miatt megromlott a kapcsolatunk. Ez a lány hetekig nem szólt hozzám. Mindennek elhordtak. Én benne maradtam a hazassagomban, ugy voltam vele, megakarom oldani. Sajnos látom hogy nem tudom. Folyamatosan ezen a másikon jár az agyam. Időközben néha amikor találkozunk váltunk pár szót, azonban semmi konkrét. Ma azonban bejott a munkahelyemre és közölte, hogy hiába haragszik rám a hazugságaim miatt, velem akar lenni. Nem tud rám igazán haragudni és otthon is rám gondol. Mióta nem beszélünk hiányzom neki stbstb. Lényeg, hogy közölte, hogy hétvégén költözzünk el.

Most megint azt érzem, hogy a feleségem szeretem és nem tudnám megbantani. Közben amikor az unalmas hétköznapok vannak akkor pedig nem ezt érzem. Azt sem értem mi ez a nagy fordulat most. A feleségem keze nincs benne ebben biztos vagyok. Tényleg komolyan gondolja a másik ezt. Ha elmennék szerintem rossz döntést hoznék. Közben nem tudnám végig nézni ahogy mással ismerkedik a másik és ott lehettem volna. Nem tudom mi tevő legyek. Nagyon nagyon tanácstalan vagyok. Azt hozzá kell tenni, hogy a másik lány mesélte, hogy a férje szeretne családot ő azonban nem . Én sem feltétlen és ez miatt is én járok az eszében. A férje idegesíti ezzel, elege van. Nem tudom mit tegyek... tudom hogy görény vagyok, de kíváncsi lennék külső szemekre.


2023. okt. 12. 16:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Mivel egyik nő iránt se érzel szerelmet egyiket se válaszd. Válj el és kezdj teljesen új életet, ismerkedj és szerelmen alapuló kapcsolatban légy.
2023. okt. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha válni akarsz, akkor addig amíg nincs gyerek! A házasságod megingott. Onnantól, hogy ott van a harmadik, láthatatlanul is közétek állt. Tehát én azt mondom, hogy a házasságod már elszúrtad.

Lehet, hogy a másik nővel jobb lesz, lehet, hogy rosszabb.

2023. okt. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Egyiket sem szereted, csakis saját magadat, ez világos.
2023. okt. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a lány csak azért akar most téged, mert a férje idegesíti és te vagy a B verzió, aki számára kellemesebbnek, kényelmesebbnek tűnik.


"Most megint azt érzem, hogy a feleségem szeretem és nem tudnám megbantani. " Akkor meg nem kellene dilemmáznod. Az unalmas hétköznapokon az ember nem jár rózsaszín ködben élete szerelmével sem pár év után.


"Közben nem tudnám végig nézni ahogy mással ismerkedik a másik és ott lehettem volna."

Ez meg sima irigység. Te nem kaptad meg, másé ne legyen. és egyáltalán, honnan merült fel, hogy ha te nem mész el vele, akkor elkezd mással ismerkedni? Ha ez valós lehetőség, akkor nem szeret téged annyira, az fix.


Nem teljesen tiszta számomra, hogy mi van most a házasságoddal. De a legtisztább tényleg az lenne, amit az első ír, hogy amennyiben nincs már remény, hogy a házasságotokat a feleségeddel közösen megoldjátok (párterápia volt már például?), akkor el kell válni, de nem azért, hogy egyenesen a másik lány karjaiban köss ki. Nekem őszintén szólva nem szimpatikus ez a lány, ahogy leírod. "közölte, hogy hétvégén költözzünk el" Mi van??? Ilyen nincs, ne is haragudj.

2023. okt. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%

Én egy kicsit máshogy szoktam gondolkozni, mint az átlag, ezért általában 0%-os is a válaszom, de sebaj, vállalom.

Azt gondolni, hogy egy házasságban soha, de soha nem üti fel a fejét valamelyik félnél fellángolás, "kikacsintás", unalom, megszokás érzete, vagy bármi egyéb érzés, nettó naiv idiotizmus. Megsúgom a házasság nem akkor nehéz, amikor minden happy... Amikor azt ígérted, hogy jóban-rosszban, akkor a rossz az ilyen életszakaszokra is értendő.

Mindig, MINDIG érdekesebb lesz egy friss husi a friss p*ncijával, mint az a nő, aki mellett 9 éve minden áldott reggel felkelsz, láttad a legsz*rabb formáját is, stb. Ilyenkor mindig csak egy kérdés merül fel bennem. Szerinted azzal a másikkal 9 év után nem lesz éppen ilyen "unalmas", kiszámítható az élet?

Amit én tennék:

1. Marha gyorsan elfelejteném ezt az új csajt, mert ha a házasságomból kilépek, azt magam miatt, avagy a megromlott házasságom miatt tegyem és ne azért és ne azért, mert elborította az agyamat a rózsaszín homály.

2. A feleségemmel baromi erősen dolgoznék azon, hogy helyreállítsuk a dolgainkat, akár párterápiára mennék vele.

3. Ha nem sikerül, akkor nyugtáznám, hogy ennek nincs jövője és elköltöznék.

4. Na majd valamikor ezután jöhet a képbe más csaj.

Szerintem ez így tisztességes.

2023. okt. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"feleségemnek elmondtam, hogy van ez a lány, de nincs köztünk semmi, persze ő rajott hogy érzelmileg van. Ekkor felkereste a lányt " na ebből látszik,hogy lány ide vagy oda, a házasságod bőven.


Erre mit reagáltál? Miért kereste fel a lányt? Miért nem Veled beszéli meg ha probléma van? Nem alány miatt van probléma, hanem azért vana lány, mert probléma van.

Amúgy a lánnyen semmi ninc sköztetek, ez még csak vágy szerintem, ahogy írod, nem is szerelem. Ezért alapban kár borítani mindent. Ha pedig eljutsz odáig, hogy válni akarsz, akkor válj, inkább, mint rossz kapcsolatban, ami megfojt, de nem szerencsés egyből egy másik kapcsoltba menni.


Előző: Amikor azt ígérted, hogy jóban-rosszban, akkor a rossz az ilyen életszakaszokra is értendő."

Ha igért ilyet, mert ha csak polgári esküvő volt, nem ígért semmi ilyet.

2023. okt. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok ! Írtam egy másik kérdést is ki, azonban itt is szeretnék válaszolni, kíváncsi lennék a véleményetekre. Mondtam a lánynak, hogy ha ő komolyan gondolja akkor legyen így de nem érzem komolynak az ő szándékát. Ő erre közölte, hogy nem kell aggódnom nem gondolta komolyan, csak azért csinálta, hogy bosszút álljon és ismét mindennek elhordott. Nem tudom, hogy mi ennek az oka. Ha a békülés utáni időszakot nézem akkor igaznak tűnt. Kicsit az van bennem, hogy csak azért mondta most ezt, mert nem egyből álltam bele, hogy oké legyen, hanem először bizonyosságot akartam. Talán ezen megint megharagudott ? Most megint ott tartunk, hogy nem köszön, közölte hogy ne zaklassam és az sem volt igaz, hogy rosszban vannak a párjával.
2023. okt. 13. 23:32
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Engedd már el ezt a csajt. Durcázik, mint egy kislány, mindketten kapcsolatban vagytok, olyan vagy, mint egy hormonoktól megrészegült tini, aki megy a f*rka után.

A házasságodba kéne fektetni ezt az energiát. Ha pedig nem akarod, akkor válni a csaj hülyesége nélkül is.

2023. okt. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondom, hogy radírozd ki ezt a csajt az életedből, ezek után pláne. Vagy dolgozz a házasságodon, vagy válj el, de ezt a csajt felejtsd el, mert maximum csak szórakozik, játszmázik veled.
2023. okt. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
7: ez a lány egy igazi idióta, kár energiát fecsérelni rá. Komolytalan liba, húzza az agyad. Ilyenért nemhogy elválni hülyeség, de még a patronért is kár...
2023. okt. 15. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!