Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van itt olyan, aki házas, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki házas, és 80-100%-ban elégedett a férjével/feleségével?

Figyelt kérdés
2023. okt. 14. 13:37
A kérdező szavazást indított:
Én ilyen vagyok. Házas vagyok, és elégedett vagyok a férjemmel/feleségemmel.
Én házas vagyok, de NEM vagyok elégedett a férjemmel/feleségemmel.
Minden egyéb válaszoló, aki épp nincs házasságban.
39 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért kérdezed? Aki jól választott, az elégedett.
2023. okt. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi vagyok az arányokra.
2023. okt. 14. 13:44
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
A hermadik szavazós kérdés hogy illik a kérdésedhez?
2023. okt. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%

Attól függ. Ma az elsőt opciót választottam. Ha holnap kérdezel, lehet azt mondanám, hogy ha nem kapnának el, akkor eltenném láb alól. 😂

Valahol amúgy ilyen ez, nincs csilivili tökéletes kapcsolat, ez egy hullámvasút. Tenni kell egymásért.

2023. okt. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A harmadik úgy illik, hogy gondoltam jönnek ide nézelődni olyanok is, akik nem házasok. Már nem, még nem, vagy egy életen át nem. Aztán ők is nyomhassanak valamire.
2023. okt. 14. 14:15
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, mondjuk 85%-ban.
2023. okt. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%
Nekem is mint a #4-nek. Minden nap mas. Van amikor hetekig jo minden, aztan belekerulunk egy hullamvolgybe. Vagy eppen forditva, ha rossz idoszakunk van es az tart ki sokaig, de tortenik valami ami miatt visszatalalunk egymashoz. 100%-ig magammal sem vagyok soha elegedett, igy massal sem tudok az lenni. De torekszem.
2023. okt. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi elégedettek vagyunk 100%-ig. Amikor stresszesebbek voltunk, akkor sem egymással volt problémánk, hanem a kialakult helyzettel, pl a covidos kb 1,5 évben amikor a korlátozások miatt egyik napról a másikra mindketten munkanélküliek lettünk. Az egy rettenetes időszak volt, de akkor sem egymással voltak gondjaink, hanem hogy lesz e mit enni, vagy tudunk e számlákat fizetni... Például. Ha ez az anyagi része nem lett volna, még élvezni is tudtuk volna a bezártságot, amire pl mások sokat panaszkodtak akkoriban, és az ismerőseink közt több szakítás is volt ebben az időszakban. Csak emiatt nem kattantam be teljesen amúgy, hogy többet volt itthon a férjem, meg én is, és sokszor megvígasztalt mikor épp kiborultam a hirtelen jött pénzhiány miatt. Ő tartotta bennem a lelket.
2023. okt. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
34%

Egyik nap 90 %, másik nap, meg 10%.

És ez igy megy már 54 éve, de nem cserélném le semmi pénzért!

2023. okt. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!