Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kisgyerekes párok, ti szoktato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisgyerekes párok, ti szoktatok bármi romantikusat együtt csinálni?

Figyelt kérdés

Nekünk mióta gyerekünk van (2 éves), nem sok romantika van a kapcsolatunkban. Nem a szexre gondolok, az nagyjából rendben van, hanem hogy szinte kihalt egymás irányába a romantika a kapcsolatunkban, ami nekem nagyon hiányzik. Régen rengeteg spontán programot szerveztünk, heti minimum 1-2 közös program, mozi, vacsi, de nem feltétlenül csak ilyesmi, akár csak egy séta a kivilágított sétálóutcán, megenni nyáron egy fagyit vagy elmenni sétálni a szomszédos tó körül. Esténként rengeteget társasoztunk, beszélgettünk. Most meg ha elalszik a gyerkőc, max megnézünk egy filmet vagy sorozatot és a napi dolgokról beszélgetünk. Szoktunk jönni-menni hétvégén hármasban, de az teljesen más, abszolút nem spontán és nem rólunk szól elsősorban. Kb 2 havonta egyszer tudunk egy randira elmenni napközben, a nagyszülők ilyenkor tudják bevállalni a gyerekfelügyeletet.

A kis meglepik is kikoptak, nem akarom a férjemre kenni ezt, mert én se szoktam őt meglepni, régen kölcsönös volt.


Hogy lehetne ezt kicsit visszahozni? Vagy ez már így marad? Nektek vannak romantikus programok gyerek(ek) mellett?


dec. 8. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Hát szerintem örüljetek hogy alszik a gyerek, rendezzetek esténként hurrá ma se fogunk egész éjjel virrasztani rövid ünnepségeket, és ünnepeljétek meg milyen ügyesen elaltattátok. Kis nasi, innivaló, zene.
dec. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%

Persze, hogy nem rólatok szól, mert már gyereketek van.

Régen sem volt ám ez divat soha, hogy a szülők lepasszolták a gyereket valahova és akkor elmentek romantikázgatni.Kérdezd meg mondjuk nagyanyádat.

dec. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem akarjuk lepasszolni, nem is erről szól a kérdés igazából, nem voltam elég konkrét. Inkább hétköznapi tippeket, ötleteket szeretnék, ami kicsit feldobná a kapcsolatot ilyen téren. Hogy emlékeztessük egymást milyen volt régen, hogy mutassuk ki, hogy szeretjük egymást, nem csak a gyerek miatt vagyunk együtt.
dec. 8. 16:49
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk csomagolj neki uzsonnát ha dolgozni jár és mellé ird rá egy cetlire szeretlek.

Nem kell nagy dolgokra gondolni...vagy süss neki vmit és rajzolj rá egy szivecskét...bármi apróság lehet.

dec. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy a férjed egyáltalán igényli-e az ilyesmit tőled.

A #4-es ötlete jó, de én például nőként nem tudom az ilyesmit értékelni.Persze tudom, hogy van, aki igen.Oda akarok kilyukadni, hogy ha neked erre van szükséged, akkor mondd meg a férjednek őszintén.

dec. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez olyan, hogy te ismered a férjed, te tudod, hogy mit szeret. Az apró figyelmességek bevezetése nem kerül sokba és sokféle lehet. Azért nem írok példát, mert te ismered mit szeret, minek örül. Neki is elmondhatod mire vágysz. Nem tudom mikor alszik el a gyerek, de utána is akkor próbáljatok valami mást csinálni. Fürdő együtt, akár társas, akár erotikus társas, mittudomén amit akartok. Nem szabad belesüppedni a rutinba csak azért tenni is kell.


Sokan ördögtől valónak tartják a babysittert vagy bármilyen felügyeletet, pedig ha megoldható, belefér, havi pár alkalomtól nem lesz baja a gyerekenek ha amúgy foglalkoztok vele. Sőt, ha ez hozzájárul ahhoz, hogy hosszútávon működjön a kapcsolatotok és boldogok legyetek, az a gyereknek is jó. Ha ehhez kell az, hogy havi teszem azt 3 alkalommal valaki más vigyáz rá pár órát, na bumm legyen. Nem ebbe fog belerokkanni és nem, nem lesztek szar szülők.

dec. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Mikor alszanak már a gyerekek, hétvégente leülünk egy borral a konyhában vagy nyáron a teraszon, gyújtunk egy gyertyát és beszélgetünk. Ilyenkor télen lehet forralt bor. Legtöbbször szex a vége.

Ez a max romantika, külön eljárni nem szoktunk kettesben.

Ha együtt megyünk kirándulni, mármint az egész család, akkor erdőben tüzet rakunk, szalonnát sütünk, ezt a gyerekek nagyon élvezik, de nem tudom ez romantikusnak nevezhető e vagy csak egy szimpla családi program.

Különben neked nem kifejezetten a romantika hiányzik szerintem, hanem a spontaneitás. Hogy mindig a gyerekhez kell igazodni és előre be kell tervezni a dolgokat. Mert ez kimerítő és nem dob fel annyira, mint egy váratlan vidám esemény.

dec. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!