Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Özveggyé válást követően...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Özveggyé válást követően mennyi ideig nem illik párkapcsolatba kezdeni?

Figyelt kérdés

Rengeteg lelki támogatást kapok egy kedves ismerősömtől és tudtomra adta, hogy ha majd készen állok rá részéről el tud képzelni egy komoly párkapcsolatot kettőnk között majd,sőt arra céloz, hogy velem szeretne megöregedni majd.

Nekem sokat jelent amit most tőle kapok, őszintén szólva közel állok hozzá, hogy beleszeressek.

Viszont félek a külvilág és kamasz gyerekeim reakciójától!



dec. 9. 08:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%

Én várnék 1 évet, már csak magam miatt is.


43/n

dec. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%
Ez nem illik kérdése. Nekem 2,5 év utan alakult úgy hogy egyáltalán nyitni tudtam.
dec. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
Nem kicsit tapintatlan az illető szerintem, hogy ott liheg valaki nyakában ugrásra készen, amikor az épp gyászolna.
dec. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
Nem illem kérdése. Te döntöd el mikor tudsz újra nyitni. Gyász idő szerintem egy életen át tart. De ne a külsőség miatt tartsdeg az egy évet, ha meg akarod tartani. Légy inkább boldog, mint megkeseredett.
dec. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%
Ha túl korán ugrasz bele egy új kapcsolatba, ha valójában még nem állsz készen rá, akkor a gyász 1-2 éven belül fel fog erősödni, és tönkreteszi az új kapcsolatot. Ezt nem lehet “megúszni”.
dec. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%
Ne érdekeljen, hogy ki mit gondol. Nem ők élik a te életed. A gyerekeiddel mindenképpen beszélj az érzéseidről. De senki más ne érdekeljen. Aki szeret háborogni és megbotránkozni, annak az se fog tetszeni, ha 10 évet vársz. Aki szeret téged, az meg örülni fog, ha boldog leszel.
dec. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
81%
Hagyományosan 1 év, de ki őrzi ma már a hagyományokat?
dec. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Az igazság az, hogy mi annak idején majdnem elváltunk, több esetben lettem megcsalva, megalázva, aztán jött a betegsége és hamar elment, természetes, hogy így kitartottam mellette.


Szívem szerint belekezdenék ezzel az ismerőssel egy párkapcsolatba, nagyon jól esik ahogy támogat.

dec. 9. 10:03
 9/18 Laylah ***** válasza:
100%
Én azért várnék. Könnyen lehet, hogy csak a törődése esik jól a jelen helyzetben, amiből hamis szerelemérzetet kreálsz magadban (nem szándékosan). Én várnék, amíg biztos nem vagyok abban, hogy az érzéseim valósak.
dec. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
55%

Az, hogy megcsalt és megalázott és a gyász között nincs összefüggés. Racionális okokból akartál válni, hiszen megcsalt, a gyász viszont egy érzelmi folyamat.

Jól esik a törődés, hiszen érzelmileg kiszolgáltatott helyzetben vagy, de pont ezért nem most van itt (szerintem) az ideje az új kapcsolatnak.

dec. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!