Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit kellene csinálnom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene csinálnom?

Figyelt kérdés

2016óta vagyunk egy pár, élünk együtt.

2018ban összeházasodtunk férjemmel.

2019ben volt egy elvesztett babánk.

2020ban született a fiunk. Szülésnél komplikációk léptek fel, kiszedték a méhem.

ott valami megváltozott.

Betudtam annak, hogy apa és anya lettünk.

Semmi intimitás, ölelés, beszélgetés. Csak éltünk a fiunkért mint a lakótársak.

úgy 1 évig elfogadtam ezt, nekem is új volt minden.

ráadásul a hormonok miatt rohamosan híztam, így az önbizalmam oda lett.

1 éves volt a fiunk, fogyókúrába kezdtem, fél év alatt ledobtam 20kg-t, ezt a mai napig tartom. Próbálkoztam a kapcsoltunkat is helyrehozni. Randit szervezni, Szex-el próbálkozni. Mindent.

Férjem terelt, terel a mai napig.

3 év alatt, mióta megvan a fiam 5x szexeltünk. Élünk egymás mellett.

bedobtam a párterápiát. Szerinte semmi gond nincs köztünk.

Beleuntam.


Megismerkedtem egy férfivel. eleinte csak messengeren beszéltünk. Beleszerettem. az elmúlt 2 hónapban 3x találkoztunk. (csak sétáltunk, nem volt köztünk semmi. még)


Én ha a szívemre hallgatnék, menekülnék innen. Vele lennék. De ott a fiunk. Iszonyú apás. Ha elszakítanám tőle, beleroppanna. Így maradnak egyenlőre a lopott találkozások, a sóvárgás a szerelmem után és az otthon megadás. De úgy érzem, így pedig én roppanok bele hosszútávon.


Mi lenne a jó? Mit kellene tennem?

A fiam az első. nem akarok neki egy törést. Eddig hál isten nem fogja fel a helyzetet. De ha így marad, beleőrülök.


dec. 11. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:
31%

Vannak férfiak akik a gyermek megszületése után csak az Anyát làtják és megszűnik számukra létezni, mint Nő. Szerintem itt semmi köze nincsen a hystelectomiához. Esetleg a hízáshoz, de visszanyerted az alakokat. Valószínűleg tényleg az van, hogy mivel van gyereketek, egyszerűen nincsen szexuális vágya feléd már. Nem olyan ritka jelenség ez ám. 3 év alatt 5 aktus az semmi. A mi lányunk másfél éves lesz és a legrosszabb esetben is minimum heti egyszer van szex + egyéb nyalànkság. Orál vagy kézi kényeztetés, mikor van éppen egy egy lopott óránk amikor alszik a gyerek.


Esetleg menjetek el párterápiára vagy kivizsgálásra a férjednek. Hátha urológiai oka van a libidócsökkenésnek. Ez a jobbik eset.

dec. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A gyereknek se jó ez. Vallás ha a férjed ennyire leszrj.

N 31

dec. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Minél kisebb a gyerek, annál jobban kezeli a válást. Ebből mindenképp az lesz. Feleslegesen húzod az időt.
dec. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Döbbenet, mennyi ilyen férfi van.


Sajnos hasonlót élek át jelenleg, én próbálnám megjavítani, a férjem semmilyen hajlandóságot nem mutat, szerinte tök normális, hogy szinte semmit sem szexelünk.


Be sem látják a problémát, ezért szerintem sajnos nincs mit tenni. Tapasztalat, hogy ha már ennyiszer próbáltad vele megbeszélni, teljesen felesleges még egyszer. Nem akar változatni. Neki jó így. Sajnos az én férjemnek is.

dec. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

Hol van az előírva, hogy csak az anyánál maradhat a gyerek? Maradjon az apjával, te meg új életet kezdesz a másik pasival. Fizeted a gyerektartást, 2 hetente frissen, fitten kipihenten odatáncolsz és jól elszórakoztok a gyerekkel. Pasik tömegei teszik ezt. Te is megteheted.

Bár azzal számolj, hogy az új kapcsolat azért ennyire érdekes, mert titkos, tilos. Csak a szépet és jót kapjátok a másiktól.

dec. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
39%
Én nem válnék el, folytatnám a viszonyt csendben tovább, eddig is működött úgyis. Az a szerető úgyis előbb utóbb le fog lépni. Hogyha jó apa a férjed, nem is bánt titeket akkor kár eldobni az egészet a szex miatt. Nyitott házasság is létezik.
dec. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%
A válás nem szakítja el a gyereket az apjatól.
dec. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!