Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Gonosz hárpia vagyok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gonosz hárpia vagyok, ha ilyesmin kiborulok?

Figyelt kérdés
Mindig is a belső értékekre koncentráltam, szorgalmas, sokat tanuló, dolgozó, pénzt jól beosztó nő voltam. A férjem nagyon higgadt, nem kötekedős, normális fazon,de kategórikusan hitel ellenes.Ami teljesen kiborít, S emiatt gonosznak vagyok beállítva: a mindenkori építkezésünk, lakhatásunk, most épp az elektromosság.Közös döntés volt, mivel látszott, hogy nincs jobb lehetőségünk, hogy vettünk egy régi, vegyes falazatú házat, melyet hitel nélkül S.k.újítgattunk fel. Apum is csinált anno ilyet téglaházzal, de ő szépen, igényesen. A mi házunk elég viskó jellegű maradt még így is egészséges falakkal, de ultra minimál, és nem szépen letett burkolatokkal. Hallani sem akar a párom sem szakemberről, sem ház cseréről (kicsi a hely a gyerekek szobájában, kéne nekik külön), semmi fejlődésről. Ezt felfogtam, hogy még párbeszéd sem lehetséges erről,nem szólok érte, belül szomorkodom, szégyenkezem. De azon nem tudtam túllépni, hogy villanyszerelőt játszik, S biztosíték doboz többször barnult égett, szólt érte a villamosművek óracserénél, de férjem azután is Mekkmesterkedik. Napelemet köt magának,télen e miatt van, hogy még villany sincs nappaliban, étkezőben, ha nem süt a nap, cserebelél dolgokat, tegnap úgy csapta le a biztosítékot az újítása, hogy totál büdösre kiégett égő, foglalat, környéke, a vezetéket nem tudom sérült e. Hívtam telefonon, hogy mit tapasztaltam, S nem hitte el, hogy égett szag van.Nagyon gonosznak állított be, hogy elvesztettem a nyugalmat, hogy ideges voltam, és hogy nem érzem magam biztonságban. Szerinte én buta vagyok ehhez. Szerintem még ő a Mekkmester. Hárpia vagyok? ( Még annyi, hogy ha konyhát, bármit akartam újítani, azt mondta, akkor lesz valami, ha csinálom vele. ) Lett porckorong sérvem és egy másik helyen szöveti sérülésem ezek miatt a fizikai terhek miatt.

#női munka #Mekkmesterférj
dec. 13. 08:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha a burkolással, meg pl a festéssel játszik az még oké. De azt meg kéne értenie, hogy villanyhoz, gázhoz csakis szerelő nyúl. Az én párom dolgozott villanyszerelő mellett évekig, de van amihez még így se nyúl hozzá. Egy elektromos tűz is gyorsan viszi a házat.
dec. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon rosszul hangzik... és még a biztosító sem fog fizetni ha a saját kontárkodáda miatt lesz például tűz. El kellene beszélgetni vele, hogy... ne csinálja már ezt, mert a baj bármikor jöhet és ne kockáztassa az életeteket. Emiatt nem vagy hárpia, igazad van.
dec. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, a férjed tényleg Mekkmester.
dec. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

egy csajt nem hajtunk meg kemény fizikai munkára mert nem olyan a testük és kész.


férjed egy barom hogy veld akarja hordatni a cementes, csempe ragasztó zsákokat nonszensz ilyen terheket egy átlagos vékony csontu nő nem tud csinálni mindenkinek azt kell csinálni amiben jó pl festést rá bíznék az asszonyra de csempézést vakolást betonozást már nem hiszen a női test törékenyebb mint egy férfi ahogy azt a te mellékelt példád mutatja is.

dec. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Jeezusom, nagyon veszélyes dolog ezzel játszani. Van valaki akire hallgat? El kellene mondani másnak, hogy hasson rá. Szomszéd, bará, após akarki, így nem lehet egy percig sem nyugodtan élni.
dec. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Utolsó, jó ötlet, apukámat megkérem, hogy beszéljen vele, hátha hallgat rá. Csak az a baj, hogy csak ő ért mindenhez, S mindenki hülye szerinte.
dec. 13. 08:53
 7/19 Andi80018 ***** válasza:
100%

Neked adok igazat, és jobbulást neked! Szerintem a házhoz is hitel kellett volna, és lehet akkor egy nagyobbat tudtatok volna venni, és nem ennyire romosat.

Sajnos sok esély nincs a férjed változására, esetleg ha más családtag beszélne a fejével. Konkrétan kicsinál az ostobaságával. Ráadásul, a sérv helyrehozása, ha nem tb alapon végzik, belekerül pár száz ezerbe, gyógytorna, fiziko. Semmiképp ne műttesd meg!


Ilyen egy f@asz palit, de tényleg..

dec. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy égő így lecsapja, bele sem merek gondolni, hogy egy nagyobb teljesítményű gépnél mi történhet.
dec. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
A férjed konkrétan életveszélyes.
dec. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Elektromos szolgáltatónál dolgozom. A gányolt villamos hálózat csak idő kérdése, és ki fog gyulladni. Jó esetben olyankor, mikor nem vagytok otthon, és akkor csak a ház ég porig. A szolgáltatónak csak a villanyóráig van felelőssége, de ha a belső hálózatot balesetveszélyesnek ítélik, joguk van leválasztani a házat a hálózatról, és csak szabványosítás után kapcsolnak vissza. A házi napelem sziget üzemmódban nem megoldás, ezt már a tapasztalataitokból tudni kell. A tré módon szerelt inverter pedig egy lepukkant mérőhellyel egy időzített bomba. Ha tudnád, mennyi ilyet látok a munkám során. Arról nem is beszélve, hogy a hozzá nem értése miatt akár a csaptelep is feszültség alá kerülhet, te meg elküldöd a gyerekeket kezet mosni vacsora előtt... részletezni nem szeretném.

Csak a kókler villanyszerelése miatt mondom, hogy a férjed kötöznivaló bolond, és ha ennyire hülye, én bizony elhúznék onnan a fenébe gyerekestül.

De aztán még ott a többi szar dolog a házban...

dec. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!