Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 30,35év felett tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30,35év felett tényleg ennyire ellaposodhat egy kapcsolat? A férfiak tényleg kevesebb ideig bírják az együttlétet?

Figyelt kérdés

Jelenleg teljesen magam alatt vagyok,igyekszünk a férjemmel mindent megbeszélni.

Mégis azt érzem ezzel sem jutunk előre:/

A szex jó ha heti 1 gyors alkalom vagy 2hetente 1re korlátozódott dolog lett. Mindig fáradt vagy beteg valamelyikünk..ja vagy épp a gyerek készített ki estére 🤣 szóval kicsit sok a feszkó is..

De hogy 30_35 évesen tényleg ilyen lapos kapcsolatok vannak?! Tudom hogy ebből áll az élet sokaknak,munka család és kifáradás..de ez olyan szomorú.

Annyira hiányzik a régi fiatalos, izgalmas életünk..persze gondolom sokaknak úgyszintén!


Nemtudom mivel lehetne már előbbre jutni a beszélgetéseken kívül.

Vehetek én bármilyen szexjátékot,olajat,

ruhát stb ha akkor is gyors mindig minden..:/

Szeretnék egy jót szeretkezni érezni,élvezni hogy még IGEN élek!

Ez olyan rohadt nagy bűn?

Mégis annak érzem.

Kövezzen meg aki akar.

Tudom hogy igyekszünk a kapcsolatunkat fenttartani..a kérdés vajon meddig maradunk hűek ha fogytán a vágy az állandó sietség,laposság miatt..:( csak megbeszélni kevés hogy jól érezzük magunkat.



dec. 16. 11:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem bűn. Gyakrabban kell csinálni, aztán tovább bírja. Heti-kétheti egy-el nem kell ezen különösebben meglepődni.
dec. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja, többször kéne összebújni és a gyerekeket párszor lepaszolni nagyszülőknek, vagy bébiszitterre hagyni, hogy programozni is tudjatok.
dec. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Kitana. ***** válasza:
100%

Ha ennyire káosz van mindig, akkor nem egy részproblémára koncentrálnék először, hanem inkább átgondolnám, hogy lehet az egész életeteket átszervezni úgy, hogy több időtök legyen arra, hogy kettesben tudjatok pihenni.

Pl a gyereknek keresni valami heti 2 alkalmas délutáni elfoglaltságot, ahova ledobjátok és akkor otthon együtt vagytok, bár ez lehet csak később lesz megvalósítható, ha még kicsi.

Valahogy optimalizálni a lakás rendben tartását, hogy ne vegyen el sok időt a szabadidőből. Ha mindig betegek vagytok, akkor azzal kezdeni valamit, mert nem normális nyilván, ahogy az állandó fáradtság sem, nem 60 évesek vagytok azért. Egy vérkép, vagy valami…

A munkahelyet is átgondolni, nem az húz-e le annyira, hogy utána semmi kedv nincs semmire, ha bent konkrétan toxikus a légkör, az simán kifárasztja az embert annyira, hogy aztán egy zombi otthon. Mert annyi normális esetben nem készíti ki az embert, hogy felkel, bemegy, megcsinálja a feladatokat és hazamegy, hanem az ezek melletti stressz, sok negatív interakció másokkal ami lefáraszt.

Hiába veszel olajokat meg szexi ruhát, ha az alapokkal vannak gondok.

dec. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem bűn, de nem értem, hogy jön ide az hogy meddig leszel hű? A félrebaszástól még ugyan olyan szar lesz minden.

Ha jól értem nem az a gond, hogy nem igénylitek egymást, hanem hogy nem teretmitek meg rá az alkalmat.

Amit igen is meglehetne oldani, csak nem akarjátok eléggé.

dec. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

"Mindig fáradt vagy beteg valamelyikünk..ja vagy épp a gyerek készített ki estére 🤣 szóval kicsit sok a feszkó is.."


Meg is válaszoltad magadnak a kérdést, ami szerinted vicces, szóval én se tudom komolyan venni a problémáidat.

dec. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

"Szeretnék egy jót szeretkezni érezni,élvezni hogy még IGEN élek!"


Na, ezzel én is így vagyok. A különbség az, hogy én már egy későbbi fázisban vagyok. A feleségem réges-rég elhagyott, évek óta nem voltam nővel. A te házasságod talán még menthető, ha valahogy sikerül több időt szakítani egymásra.

dec. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
Én férfiként 46 éves koromban kerültem ugyanebbe a helyzetbe. Én viszonylag jó anyagi helyzetben vagyok, nincs gyerek, nincs hitel, stabil munkahely, saját budai lakás, megtakarítások. Tehát nem a stresszes körülmények miatt nincs szex. Heti egy, havi egy, majd fél év, aztán nulla. 2017 ben szexeltünk utoljára. Mindent kipróbáltam amit csak lehet. Én sportolok, nem hagyom el magam. Egyszerűen a párom szexuális vonzalma megszűnt. Ő azt mondja minden férfi iránt. Szerintem irántam. Mi nem vagyunk házasok én pár éve próbáltam szakítani de a párom nagyon ragaszkodik hozzám. Most vagyok 52. Gyakorlatilag most már mindegy. (Egy 52 éves öreg faszi nem gondolnám , hogy szexre kellene bármelyik nőnek. Legalábbis anyagiaktól mentesen) Úgyhogy időben kell ezeket a dolgokat lerendezni én azt mondom. Vannak férfiban és nőben is nagyon alacsony libidóval rendelkező emberek. Ezt nem lehet megváltoztatni. Szintén egy hasonló habitusú emberel jönnek ki mert különben állandó feszültség lesz a kapcsolatban.
dec. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%
Öhm, a feszültséget miért vezetitek le egymáson? Miért nem úgy álltok az egészhez, hogy gyermek mellett nehezebb az élet egy ideig? Miért minden a szex körül forog? Lefekhetsz te vele a héten napról napra többször is kérdező hogyha un téged úgy igazából. Úgyis félre fog lépegetni. Nem menti meg a szex a kapcsolatot. Még a közösen eltöltött idő se ha hiányzik a lényeg kettőtök között mint a szerelem/szeretet.
dec. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Arra nincs idő, hogy egymással foglalkozzatok egy órát, de arra lenne, hogy felszedj valakit és eljárj titokban dugni? Ne viccelj!


Beszélgetni lehet, akkor is, ha ébren vannak a gyerekek. A közös családi program is lehet párkapcsolatépítő. Például állatkert, élményfürdő, kirándulás, fagyizás, városnézés, stb.

Néha érdemes rászánni időt az alvás rovására is, hogy tudjatok egymással foglalkozni. Reggel meg egyszer egyik alszik tovább, aztán a másik szundikál egyet ebéd után, amíg a párja elvan a gyerekkel. Célszerű ezt hétvégére idözíteni. Hétköznap meg mehet spontán valami gyors, ha a gyerek mellett sikerül rá időt szakítani.


Azt pedig tudatosítsátok magatokban, hogy a gyerek nem marad kicsi. Mire 16 lesz, csoda, ha hétvégén enni előkerül. Ez most pár húzós év, de egyre jobb és könnyebb lesz. Egy iskolás már átmegy a barátokhoz, lemegy a játszótérre velük, sportra és szakkörre jár, fél napokat otthon sincs. Minél nagyobb, annál jobban önállósodik ilyen téren. Engem 16 évesen már egy hétre otthon hagytak, mert nem akartam az őseimmel nyaralni.

Nem tudom, hogy mekkora a gyerek, meg ez most végtelenül hosszú időnek tűnik, de hidd el, hogy lehettek még spontánok és szabadok.

dec. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Bocsi lemaradt hogy van egy 9éves kiskamasz és egy 5 éves sérült gyermekekünk! A segítségünk 0 sajnos!

És én is sérült gyerekek között dolgozom jelenleg ami szintúgy nem egyszerű..de mivel kisgyermekes vagyok nyilván nemkönnyű a mai világba munkát találni . De ezen is szeretnék változtatni nyilván :/


Szóval én azt mondom ember legyen a talpán 12 év után aki így is őszintén együtt tud maradni egy kapcsolatba!😏

Mi igyekszünk ahogy tudunk.

Ezt a férjem is tudja.

Imádom a humorát,ahogy igyekszik kezelni a kiakadásaim😌,hogy mindenről tudunk beszélni, különben lehet másképp együtt se lennénk.


Ám viszont ez nem teljesen elég..hiszen kell az együttlét is..ami ugyancsak fontos dolog szerintem


Na itt vannak elakadva a dolgok pont azok miatt amiket írtam szerintem .

Ha valaki szerint ez vicces azt tudom sajnálni hogy nem érti! Legyen hálás ha neki jobb élete van😏!


És hogy miért írtam ki hogyha magam is tudom a hibákat? Hm magam sem tudom

Talán szivesen meghallgatok hasonló dolgokat egy jó tanáccsal:)

dec. 16. 18:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!