Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy viselnétek, ha a férjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselnétek, ha a férjetek állandóan felmondana munkahelyeken a semmire?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 6 évben a férjem nem talál egy hosszútávú munkát. Nem keres rosszul magyar átlaghoz képest nagyon is jól, de nem tudja már a hajtást elviselni. Persze nem merem mondani neki, hogy ne mondjon fel ameddig nincs más kilátasban. Olyankor az jön, hogy engem hibáztat, mert az én keresetemből nem tudunk megélni (magyar átlag nettó 300 ezer), nem nézi semmibe a munkámat, a fizetésemet. Ha sikerül az ő fizetéséből megtakarítanunk, sokat felélünk belőle, ha nincs munkája akár 1 évig.

Belegajdulok, hogy ismét felmondott egy munkahelyen (a semmire)amiről más csak álmodozna (nettó 600 ezer, plusz kafatéria), a büdös életben mindig csak albérletben fogunk élni.

Az elmúlt 6 év alatt, amíg én egy munkahelyen dolgozok, neki 8 munkahelye volt, úgy, hogy munkanélküli is volt. Csodàlkozik, hogy 30asok már a vezetői.



dec. 16. 18:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/77 anonim ***** válasza:
13%
Megtanulod, amit ő tud, megkeresed a nettó 600-at, és kiköltöztök az albérletből. Ő meg majd fénymásol valami irodában nettó 300-ért. Na, milyen ötlet?
dec. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/77 A kérdező kommentje:
1. Nem fénymásolásból élek, ne haragudj. Az ötlet amúgy nem rossz!
dec. 16. 18:54
 3/77 anonim ***** válasza:
21%
Te miért nem váltasz munkahelyet? Félsz vagy mi?
dec. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/77 anonim ***** válasza:
68%
Te vagy itt, veled tudok beszélni, nem a férjeddel. Neked milyen érzés, hogy attól félsz nem találnál nála jobbat és ezért vele maradsz, miközben látod, hogy ilyen és te is tudod nagyon jól, hogy örökre ilyen is marad? Ő ennyire jó pasi amúgy, vagy neked van ennyire alacsonyan az önértékelésed, önbizalmad?
dec. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/77 anonim ***** válasza:
86%
Miért mondott fel?
dec. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/77 anonim ***** válasza:
88%

Mi van, ha a kérdező például nővér vagy tanár? Sehol se fog többet keresni. (Ez nem az ő szégyene, egyébként.)


Kérdező, gyorsan eljut oda a férjed, hogy híre lesz, és vagy egyáltalán nem fog állást találni elfogadható távolságon belül, vagy kevesebbért, vagy kénytelen pályát módosítani.

Két dolog lehet.

1. Egy lusta disznó, és keres valami kifogást, hogy felmondhasson. Aztán egy êvig otthon veri...

2. Egyáltalán nem való neki a jelenlegi szakmája. Szenvedés helyett egyszerűbb lenne keresnie valamit, ami érdekli, és tanulni. Egy OKJ nem a világ vége, és egy jó szakember minden területen jól tud keresni.


Amúgy meg csapja az asztalra, és számold ki, hogy az elmúlt 6 évben mennyit keresett ő, mennyit te (cafeteria, kedvezmények, stb, mindent adj hozzá), és lehet, hogy nem is olyan sokkal kevesebb, mint az ő bevételei ... Legalább befogná a száját.

dec. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/77 anonim ***** válasza:
52%
Megertem a ferjed. Nem birja a kotottseget, es utal dolgozni. Enis ilyen vagyok, szoval teljesen megertem. Az az igazsag hogy a penz is max egy ideig motivalja az embert, de ha valaki alapbol nem szeret dolgozni( ahogy en se) az ugyanugy okadik 280 er is dolgozni mint 680 er. Teljesen mindegy.
dec. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/77 anonim ***** válasza:
71%
Sehogy, beadnám a válást.
dec. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/77 anonim ***** válasza:
12%

A mai világban pont úgy tanulsz meg a jég hátán megélni, ha minél több munkakörben kipróbálod magad, míg végül megtalálod azt, ami a legjobban éltet, amit ingyen is csinálnál - ezt hívják hivatásnak.


Sajnálom a férjed, hogy vissza fogod húzni ebben. Sokáig nem lesztek már együtt, ha letöröd a szárnyait.

dec. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/77 anonim ***** válasza:
14%
Na igen, azért lehet rá oka bőven. Pl. ha reggel a kezébe nyomnak egy nevetségesen pici csákányt, hogy "na, akkor ebédig kőtörés!", utána visszahordják a köveket, hogy ne fogyjon a hegy és mindezt röhejes fizetésért, annál a halál is jobb.
dec. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!