Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van itt más is, aki rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt más is, aki rossz házasságban él/élt? Mi volt az a pont, hogy elváltál?

Figyelt kérdés

dec. 16. 22:55
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
Anyagiak és a gyerek miatt nem jött el az a pont. Ettől én még szakítottam. Amikor az anyja mellé állt egy undorító ügyben velem szemben.
dec. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%

A mienk hosszú házasság volt. Ennyi idő után már nem nagyon szoktak elválni, mi mégis megtettük.

Akkor jött el ez a pont, amikor már nem toleráltam tovább a "szokásait", amik kialakultak a vége felé. Nem vállalt felelősséget a hibáiért, de rajtam folyamatosan számonkért dolgokat. Mindenféle hazugságot talált ki rólam, előadta, hogy milyen rossz házasságban él velem, ami miatt több közös ismerősünk is körberöhögte, mert nem volt az olyan rossz.

Nálam akkor telt be a pohár,amikor mindennapossá váltak a veszekedések a gyerek előtt is, és amikor a szex is teljesen elmaradt: nem kívánta. Valójában csak velem nem akart szexelni, válás után első dolga volt beújítani egy dugópajtit.

Jelenleg ugyanúgy nem tud magával mit kezdeni, mint a házasságunkban. Egy év alatt már a második faszival jött össze, úgy, hogy az első még nem tud róla. Csak a gyerekeimet sajnálom.

dec. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 ancsatacsko válasza:
Nekem sokáig nagyon rossz volt a házasságom, és magamat hibáztattam érte. Elmentem pszichológushoz, ő segített ráébredni, hogy nem csak én, hanem mindketten hibásak vagyunk. Sajnos a problémáinkat nem tudtuk megoldani, de a pszichológusom végig tudott segíteni a váláson. Nagyon nehéz folyamat volt, de túl lehetett élni, és most sokkal boldogabb vagyok. Ha menteni szeretnétek, mindenképp keressetek fel egy szakembert, mediátort vagy pszichológust, mert sokat tudnak segíteni, de az kell, hogy mindketten akarjátok. Ha erre nincs esély, érdemes készülni fejben a kapcsolat lezárásra, nagyon nehéz és ijesztő az elengedés, de nem lehetetlen. Sok erőt kívánok neked!
dec. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!