Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vannak még párok, akik házasok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még párok, akik házasok, szeretnének gyereket, de nem az esküvő utáni évben születik az első gyerekük?

Figyelt kérdés

Én már kb csak ilyet ismerek. Olyan, mintha amúgy nem házasodtak volna össze, csak gyereket akartak és jobb, ha van papírjuk. Minden ismerősöm elkezd próbálkozni a gyerekkel a nászéjszakától kezdve.


Érdekel van e még olyan pár, akik szimplán csak házasságban akartak élni és még várnak a gyerekvállalással.


dec. 17. 14:34
 1/9 anonim ***** válasza:
68%

persze, sok ilyen van


mármint ahogy látom a kollégáim


azt felejstük el, hogy próbálkoznak de nem sikerül... ha ennyi meddő ember lenne, akkor ez egy súlyos betegség, ami rosszabb, mint a covid volt, egyszerűen csak védekeznek és ennyi

dec. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 2017-22ig 7 esküvőre voltam hivatalos, egy helyen lett gyerek egy éven belül, egy helyen most érkezik majd 4 év után. (Meg egy pár elvált és azóta mással jön a gyerek. Az számít? :D)
dec. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
6%

Nem házasodnék meg amíg nem akarok gyereket. Csak azért, mert majd valamikor szeretnék?

Ha meg sosem akarnánk gyereket,egyikőnk sem, akkor házasodnék mindegy mikor mert úgysem akarunk gyereket.

dec. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

2015-ben házasodtunk, mert házasok akartunk lenni :). 2018-ig nem is próbálkoztunk gyerekvállalással. Aztán végül csak 2020-ban született gyerekünk.

Egy barátnőm is férjhez ment néhány éve. Állítólag akarnak majd gyereket, de folyton csak tologatják, szóval náluk sem arról van szó, hogy nem jön össze. Nem azért házasodtak.

dec. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akartam volna gyereket, akkor is ferjhez mentem volna, mert nekem fontos. Aprilisban volt az eskuvonk, most teszteltem pozitivat, tehat en pl nem terhesen mentem ferjhez/nem azert vettek el mert terhes vagyok.

En mostanaban meg csak olyan parokat latok, akik terhesen hazasodnak. Egy regi ismerosom megkerdezte tolem a multkor, hogy nekunk is lesz e gyerekunk, vagy mi “csak ugy” hazasodtunk ossze. Ot terhesen vettek el. Nekem furcsa, hogy manapsag ha valaki meghazasodik, egybol azt feltetelezik, hogy azert van eskuvo mert a no terhes. Az eszukbe sem jut sokaknak, hogy van aki nem akar gyereket (de attol meg hazasodni igen) vagy nem lehez gyerekuk (nekik ez kulonosen fajo pont lehet) vagy akarnak de csak kesobb.

dec. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
A CSOK miatt sokan házasodnak, talán emiatt fogalmazódott meg a kérdés.
dec. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
3 éve voltunk házasok, mire megszületett az első gyerekünk, de nem azért tartott ennyi ideig, mert nem jött össze, hanem mert nem szerettük volna korábban, millió okból kifolyólag. Ismerősi körben is van ilyen, már évek óta házasok, de nem is próbálkoznak babával, vagy mire elkezdtek próbálkozni, előtte már sok éve házasok voltak, viszonylag kevesen vannak az én köreimben (barátok, kollégák), akiknek az esküvő utáni évben már született is a baba.
dec. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
Csak férjhez menni szeretnék, gyereket nem.
dec. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
66%

12 éve vagyunk házasok, nincs gyerek mert így akarjuk. Hogy akarunk e azt még nem tudjuk. 2 éven belül lesz végleges a döntés.

A környezetemben rengeteg terhesen házasodott ismerősöm van, vagy olyanok akik kb azonnal elkezdtek gyereket csinálni. A többség elvált már, mire a gyerek oviba/suliba ment, szóval nem sokáig voltak házasok. De akadnak olyanok is akik 5-8-10 év után vállaltak gyereket tudatosan. Egyik sem azért mert nem jött össze. Ki akarták élvezni a házasság első éveit kettesben.

dec. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!