Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elmondanátok a házastársatokna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanátok a házastársatoknak, ha meggondoltátok volna magatokat egy fontos közös tervvel kapcsolatban magatokat az elmúlt 1 év során, vagy nem arra való tekintettel, hogy (ezt lenn)?

Figyelt kérdés
Szóval azért nem muszáj elmondani, mert nem vagytok kifejezetten ellene a tervnek, hisz nem véletlen akartad magad is régen, nagyon jól is elsülhet, minek akkor kedvét szegni valamivel, ami ellen nem is vagy? Csak már nem akarod olyan határozottan, mint régen. Ha lenne lehetőség, mert már ott tartanánk, meglépni a tervet, nem lennék ellene. Csak magamtól már nem is tennék azért, hogy megvalósuljon, mert már nem vagyok ellene sem. Ez így érthető? Olyasmiről van szó, amit vagy meglépsz vagy nem, nincs kettő közti állapot. Hatással van vagy az egész életre, vagy vagy legalábbis pár évre biztosan. Ha menet közben vissza csináljuk, akkor pár év, ha nem, akkor egész élet.
dec. 23. 18:17
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Ezt a mondatot rosszul írtam:

Csak magamtól már nem is tennék azért, hogy megvalósuljon, mert már nem vagyok A TERV MELLETT sem.

Tehát nekem jó úgyis, ahogy most van. A terv megvalósítása jelentené a változást. Közös terv, de meggondoltam magam róla az elmúlt 1 év során, szépen lassan. Már nem akarom annyira, magamtól már nem tennék a megvalósulásáért. De nem mondom, ha most ölembe hullana a lehetőség hogy mehet a menet, akkor nem lennék ellene sem, mert nem rossz terv attól még, csak nem is feltétlen jobb, mint ami van. Valamilyen szempontból jobb, valamilyen szempontból rosszabb. És változott az értékrendem, melyik szempont a fontosabb.

dec. 23. 18:21
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem lehet leírni, hogy miről van szó?

Ugyanis egyáltalán nem mindegy, hogy a gyerekvállalással kapcsolatban gondoltad meg magad, vagy mégse akarsz vegetáriánus lenni.

dec. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az ilyesmit mindenképp meg kell beszélni. Gondolom valamilyen költözés (külföld?). Beszéljetek róla, hátha feljönnek újabb szempontok.
dec. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én tudatnám róla a helyedben elvégre PÁRkapcsolatban vagy és nem szép dolog a másikat orránál fogva vezetni...
dec. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát a 3. eltalálta, külföldről van szó. De mi most is Németországban élünk, csak az volt a tervünk nem maradunk itt. De épp ez az, kezdem otthon érezni magam itt, megbarátkoztam a nyelvvel is, a merev német mentalitásban is már otthonosan mozgok... 5 éve élünk itt. Szeretem nagyon az itteni egészségügyet is. Lassú persze, de jó.
dec. 23. 18:25
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha a tervnek az is a része, hogy aktívan szívvel-lélekkel benne vagyok, hiszen én is akarom, akkor nyilván szólok, mert ha nem akarom, az változás az eredeti tervhez képest.
dec. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szólni kéne, házastársak vagytok.
dec. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mondjuk letisztázom, sose volt a tervünk Magyarországra visszaköltözni, de ő angol nyelvterületre terveztünk költözni.
dec. 23. 18:27
 9/13 A kérdező kommentje:
*Terveztünk mindketten, most már ugye inkább csak ő.
dec. 23. 18:28
 10/13 anonim ***** válasza:
86%

Mond el neki! Ennyi!

N 31

dec. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!