Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Érdekházasság a mai világban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekházasság a mai világban mennyire gyakori?

Figyelt kérdés
Nem konkrétan kell érteni, de mégis fontosak az anyagiak, a pénz a mai világunk része, jogos a kérdés, mennyire igaz ez a párkapcsolatokra? Mennyire gyakori, hogy a gazdag nőnek "szegénylegény" lesz a párja? A fordított felállás régóta megy, a nők mindig keresték az anyagi stabilitást! Persze közös összhang külső szimpátia is kell, de végül csak a pénz dönt el mindent! 💴💰
dec. 25. 06:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%

Ez kb mindig is volt, kimondva vagy kimondatlanul.

Röviden...éhezni egyedül is tudok.

Pasit pedig nem tartanék el.

dec. 25. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
44%
Megbántam, hogy nem így házasodtam.
dec. 25. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

gyakori, kettő embert is ismerek egyik férfi csinálta ezt a másik nő készül erre, titokban tartják a párjuk előtt.


személy szerint hányok ettől de ez van.

dec. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
Mivel a nők többsége gyereket akar, azt el kell tudni tartani. Ez nem annyira felháborító. De ismerek sok olyan párt, ahol a nő keres jobban, akár dupláját, és olyat, ahol apuka ment gyesre, mert jobban megérte. De azért ezeknél is a férfi sem annyira szegénylegény, hogy éhezne a család, ha a nő keresete kiesik, bár persze jól össze kellene húzni a nadrágszíjat.
dec. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Nekem úgy tűnik, mintha mostanában kezdene felerősödni ez a fajta gondolkodás. Mindig is létezett, de volt egy időszak, amikor kevésbé volt jellemző. Az én fiatalkoromban a házaspárok közösen építették fel az életüket. Természetes volt, hogy a nők is dolgoznak, senki nem akart évekig otthon lenni. Persze, akkor is nézték az anyagi dolgokat, főleg a szülők, mert szerették volna a csemetéjüket anyagi biztonságban tudni. Csak akkor még nem voltak ekkora vagyoni különbségek.
dec. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
Csak olyanokat ismerek
dec. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A szegény pasi gazdagabb nő felállásban a férfiak nem szeretik ha úgy direktbe pénzt kapnak szerintem , viszont beköltözni valahová szeretnek, viszont akkor a nő ne szóljon bele mit hogy csinál a lakásban, olyat keresnek aki ilyenkor mindent ráhagy, tönkremegy pár dolog emiatt mindegy. Akik meséltek szakításos sztorit az volt a gond hogy a nőt mégis zavarta a pasi miket tesz vesz a lakásban, hogy él ott, féltette a holmijait meg nem volt hely.
dec. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
#7 Mintha csak az én esetemet írtad volna le.
dec. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
58%
Érdekházasság mindig volt, lesz is és általában tartósabb is, mint a szerelmi alapon kötött, csak ezt a mai rózsaszín cukormázzal leöntött esküvők világában nem illik kimondani.
dec. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
87%
Az egyik az anyagi érdekházasság, a másik a családalapítási. A nő úgy érzi, h kifut az időből, h gyereke legyen, így lejjebb adja az igényt és összeáll az első szerencsétlennel, aki az útjába esik. Gyorsan csináltat magának egy gyereket.
dec. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!