Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szép a feleséged?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép a feleséged?

Figyelt kérdés
dec. 28. 13:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
42%
A szeretője szerint igen. Én meg már annyira nem kívánom, így nem is zavar, hogy már megcsalt.
dec. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Szép hát! :)
dec. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%
Az első nem volt szép, mostani igen. Régen hittem benne, hogy a küldő annyira nem fontos, hát mégis..
dec. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
82%
1-es te jó nagy lúzer vagy.
dec. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
44%

4



Nem éppen. Akkor lennék az, ha nem látnám a dolgokat reálisan. Plusz én is ismerkedem más nővel, és éppen amiatt, mert megcsalt, ennyi. Utána elillant a varázsa is, már nem kívánom stb.

dec. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
70%
Engem megcsalna a párom, repülne. Te meg egy lúzer vagy.
dec. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
31%

6



Azért tartom magam mellett, mert jól főz plusz nem tud róla, hogy én már tudok arról, hogy megcsalt, és ő meg arról nem tud, hogy én megcsalom. Úgyhogy nem hiszem, hogy kettőnk közül én vagyok a lúzer.

dec. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
77%
Ja értem már. Te alapból csalod, így neki is elnézed és amúgy meg jó házi cseléd. Sok boldogságot, két lúzer.
dec. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
29%

8



Nem. Ez úgy kezdődött, hogy megcsalt engem, amire hamar rájöttem, de nem szóltam neki, majd ezután kezdtem el én is ismerkedni stikában, amiről viszont ő nem tud. Ergo megvan a szex is, és a jó kaja is.

Nézd, ez egy tisztességtelen húzás egyesek szemében, de éppen azért nincs lelkiismeret furdalásom, mert az asszonynak sincs, simán úgy csinál, mintha senki mása nem lenne neki, pedig van. Engem néz hülyének, holott tudok mindent, ő viszont nem. Érted már?

dec. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
40%

"Engem megcsalna a párom, repülne"



De ott a gyerek, meg a 99999999 evnyi lakashitelborton, aztan nincs ropkodes, maradnak a seggukon.



39F incel

dec. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!