Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van itt olyan aki visszamenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki visszamenne a régi családjához Thanos csettintése után?

Figyelt kérdés
A bosszúállókban miután Thanos csettintéssel kitörli az emberiség felét, 5 év telik el míg a Bosszúállók csapata visszacsinál mindent. Ha ez alatt az öt év alatt valaki újra megházasodik, esetleg gyereket is vállal, majd megint megjelenne az eltűnt régi feleség (és esetleg gyerekei) mi lenne a normális ilyenkor? Visszamenni a régi családjához vagy már csak az újal foglalkozni?

dec. 29. 14:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Hehh?
dec. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Család az már más.

Akkor nem

dec. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hhhhhát jó kérdés.

Mondjuk nem tudom elképzelni, hogy ha most elveszíteném a feleségemet, akkor egyáltalán valaha is szándékomban állna új emberrel ismerkedni.

Viszont 5 év nem kevés idő. És hát nagy eséllyel társadalmi szintű lenne ez a probléma, elvégre gyakorlatilag mindnekit érint aki megmaradt.


Valószínűegl szerepkonfliktusba kerülnék és kiégnék:D Ez lenne a nagy válaszom:D Igyekeznék mindkét helyen megfelelni és lemondani olyan apróságokról, mint párkapcsolat. A legideálisabb egy elbszott mozaikcsalád ahol két asszony van. Ez így elég elborultnak hangzik, de valójában mivel társadalmi szintű dologról van szó, nagy eséllyel nem lenne ritka az ilyesmi.

dec. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát a régiek szempontjából ugye nem múlt el 5 év, nekik egy pillanat sem telt el, szóval eléggé traumatizálná a régi gyerekeket pl, hogy az egyik szülőjük feléjük se bagózik egyik pillanatról a másikra. Már csak ezért is egyből megkeresném őket és felvenném velük a kapcsolatot. Alapvetően az új családdal maradnék, de minimum a szomszédságba költöztetném a régit, vagy valamiféle kommunában élnénk, ahol a két család nagyon közel van egymáshoz és nagyjából egyenlő mértékben tudom kivenni a részem az életükből. De én nő vagyok, két kicsi gyerekem van, számomra elképzelhetetlen, hogy őket elhagyjam és bármilyen okból is, de hanyagoljam, férfiként lehet, hogy könnyebb lenne úgy kezelni ezt a szitut, mint egy válásnál, amikor kéthetente egyszer találkozol egy hétvégére a régi családdal vagy nem tudom. De az tuti, hogy nekem zsigerből az első gondolatom a gyerekeim lennének, és hogy ismét velük lehessek. Az első férj azért nem feltétlenül, mert 5 év alatt, főleg ha már új családom van, talán feldolgoztam az elvesztését és továbbléptem, de a gyerekek elvesztésén nem lehet túllépni, akármennyi idő is telt el.
dec. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
A csettintés után a ronda és kövér nők eltűnnének, aztán csak a férfiak, a melegek, még a nők maradnának.
dec. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
5, takarodj már. Miért kell MINDENBE beleszarnod ezt a baromságot?
dec. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ milyen volt a korábbi partner számukra. Ez főleg a férfiakra jellemző, a nőkre, ha családosak, már nem.
dec. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A South Parkban volt egy rész, amikor Kyle és Stan találnak egy 3 éve lefagyott embert, aki hazamegy a feleségéhez, akinek 5 és 10 éves gyerekei vannak :D
dec. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Gorak vagy Steve
dec. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyértelműen rávenni őket egy édeshármasra!
jan. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!