Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségem 40 évesen K-pop-ot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem 40 évesen K-pop-ot hallgat és a macskánkat jobban szereti mint engem. Más is járt így?

Figyelt kérdés
Kinek milyen a kapcsolata a nejével?

dec. 29. 17:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
Mit kell 40 évesen hallgatni?
dec. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Hát nem tinicsapatot az biztos.
dec. 29. 18:01
 3/22 anonim ***** válasza:
8%

K-pop... Büntetés a fülnek!


Amúgy extrém infantilis ezen kamukérdés feleség-karaktere.

dec. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
97%
Kevés vagy, ennyi.
dec. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Felőlem orosz népzenét is hallgathat, ha nekem nem kell hallgatni. A macskát meg úgy szereti, ahogy akarja. Mi nagyon jóban vagyunk. Sose kellett még a szeretetéért harcolnom. Nem kérdés kit szeret legjobban.
dec. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem vénembernek tart téged.
dec. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

5.


Igen, a macskát (hihi)

dec. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Igen, ez a pólóm is cicaszőrös ***** válasza:
100%

Én meg 45 vagyok, psy-trance rajongó és képzeld tervezek menni jövőre Ozorára... (Nem, nem drogozom, csak a sztereotípia kedvéért...)


Mondjuk nincs feleségem, de van macskám akit imádok. 😅


Ja igen a kérdésre:

És akkor mi van, ha kéjpopot (én sem tudnám 1 percnél tovább hallgatni, de el tudnám fogadni) hallgat? Segítek: Ízlés!


A második része biztos? Nem kéne vele többet kommunikálni? Nem csak te tanálod ki eztetet? :)

dec. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
93%

Mer mi bajod a k-poppal?


Mármint ja, egy kalap szar, persze, de ízlések és pofonok. Az én feleségem is rákattant a CarsonComára, az is a helyi fiatal srácok gitárral. Nincs ebben semmi. 15 éve a Moogot szerette, akkor ők voltak ez a kategória.


De amúg yjól megvagyunk. Inkább én vagyok az, aki eltávolodoik és jobban szeret magányoskodni. Nem miatta, úgy általánosságban nincs kedvem.. dolgokhoz..

dec. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
76%
Engem is kevésbé szeret a feleséged, mint a macskátokat :(((
dec. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!