Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vajon túlreagálom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon túlreagálom?

Figyelt kérdés
Számomra fontos a karácsony és az ehhez kötődő szokások, a lakás, a fenyőfa feldíszítése, finoságok sütése, főzése és az ajándékozás is. Nem az értéke, hanem a gesztus, hogy ilyen formában is kifejezzük szeretetünket. Ezt a férjem is tudja. Az idén két dolgot kértem tőle, de az egyiket (ezüst fülbevaló) elfelejtette. Én nagyon vágytam erre és számítottam is rá. Úgy érzem, már nem vagyok fontos számára, már nem akar örömet szerezni nekem és ez nagyon rosszul esik. Én mindig odafigyelek az ő kívánságaira. Túlreagálom?

jan. 2. 20:15
A kérdező szavazást indított:
Túlreagálod.
Ez tényleg nagyon gáz, egyértelmű, hogy már nem vagy olyan fontos neki.
24 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Az a baj, hogy a nők szeretenek célozgatni, rébuszokban beszélni. Nem kell kerülgetni, tévézés közben ülj az ölébe és mondd a szemébe: fülbevaló köll, b. meg! Érteni fogja.
jan. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
40%
Baszki azt írtad, hogy a gesztus a lényeg erre fel kértél tőle ezüst fülbevalót előre Karácsonyra. Azért Karácsony, hogy ő maga lepjen meg, vagy ha már eddig megvett neked bármikor amit szerettél volna Nőnapra, Valentin-napra, vagy a születésnapodra évről évre akkor nem kéne kiakadni, hogy most nem jött össze. Volt rá pénze egyáltalán? Tudod milyen árak vannak manapság. Lehet másra nagyobb szükség lenne nektek, vagy örömet akart okozni magától. Szereted te őt egyáltalán kérdező?
jan. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A fülbevalót megvettem magamnak, 6000 forintba került, telt volna rá, de ő elfelejtette a kérésemet. Ez fájt a legjobban. Mintha nem lennék fontos a számára.
jan. 2. 20:43
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
Nem robot kérdező. Elfelejteni dolgokat emberi tulajdonság! Bár ha túl rágtad a fülét vele csak azért se vette meg és ha úgy történt akkor valami gubanc van a házasságotokkal. Pl. nem nézed férfinak, csak kívánságműsornak.
jan. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
46%
Pff,az ajándékot nem szoktak kérni, a lényege az lenne, hogy saját elhatározásabol adja a másik. Gáz vagy, kérdező. Egy ilyen olcsó vacak miatt cirkuszolni.
jan. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nálunk az a szokás, hogy mindenki elmondja, mit szeretne. Ő is elmondta, meg is kapta, hiszen fontos számomra az öröme. Úgy tűnik, ez fordítva nem működik.
jan. 2. 21:34
 7/13 anonim ***** válasza:
De eddig megvette mindig az ajándékot????
jan. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
És sosem működik, vagy most egyszer fordult elő, hogy elfelejtette? O is szereti így a Karácsonyt? Neki mi lenne az igénye ezzel kapcsolatban?
jan. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Neki nem az ajándék a szeretetnyelve, az biztos. De eddig az elfelejtés nem volt rá jellemző, éppen ezért érzem úgy, hogy már nem vagyok annyira fontos a számára. De talán tényleg felfújom a dolgot. Majd másból úgyis ki fog derülni.
jan. 2. 21:42
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg meg kéne kérdezni,hogy ő hogyan szeretne karacsonyozni.
jan. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!