Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hány éve vagy évig tart(ott)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éve vagy évig tart(ott) a házasságod?

Figyelt kérdés

Feleséged/férjed mennyire volt (eleinte mennyire tűnt úgy) az ideálod külsőre? Na és belső tulajdonságai alapján?


(Érzelmi, értelmi és úgy minden szempontból mint pl. motivációk, törekvések, tervek vs. álmodozás)


Mi lett később (külső és belső egyaránt érdekel) vele? Na és te hogy változtál?



jan. 7. 00:33
 1/6 anonim ***** válasza:
60%

Az én feleségem külső alapján nem az ideálom. Tetszik, szépnek tartom, de ha meg kell mondani az ideált, akkor nem ez. De igazából egyetlen barátnőm sem volt az eszmei ideál. Az ideált pont emiatt jó nagy baromságna kis tartom:D

Belsőre, a lelke, az esze abszolút az amire vágyom. Najó, talán egy picit lehetne kevésbé ártatlan, de na:D


6 éve a feleségem 13 éve a párom.


F30

jan. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
22%
Mellette racionálissá, gyanakvóvá és kissé megfásulttá váltam. Nem mondanám, hogy abszolut az ideálom volt, de nagyon tetszett külsőre. Ideológiailag sok eltérés van köztünk, amit tudunk kezelni.
jan. 7. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
"gyanakvóvá és kissé megfásulttá váltam" Milyen jó jel egy kapcsolatban, ha rossz hatással van rád a másik
jan. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mikor megismertük egymást úgy mond egymás ideálja voltunk. A kapcsolatunk nagyon meghitt, nem korlátozzuk semmiben egymást sőt segítünk az előre haladásban. Változtunk kulsőre mindketten de a kémia még mindig nagyon működik,valtozatos és nagyon aktív a szexuális életünk.

Lassan 22eves házasság.

jan. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
36%

Két ideálom van.


1.: Magas, sötétbarna hajú, szemüveges (vastag fekete keret), sima arcú, mosolygós.

2.: Magas, világosbarna haj, szemüveg nélküli, sima arcú, mosolygós.


Ő az elsőbe tartozik :)


Nem vagyunk házasok csak idepofátlankodtam az ideálommal :D

jan. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

15. évben házasodtunk, s 18 éve vagyunk együtt .

Soha nem tudott senki kihozni a sodromból soha nem veszekdetem elötte kapcsolataimban, viszont még igy is ezt a kapcsolatomat élvezem legjobban. Ezért a kapcsolatomért küzdöttem legtöbbet Én is és Ő is.

jan. 11. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!