Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha valaki a párjával van már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki a párjával van már több mint egy éve,de nem 100%-ig biztos benne hogy lesz belőle közös jövő,akkor az azt jelenti hogy nem is lesz?

Figyelt kérdés
Én vagyok a lány a kapcsolatban. 20 éves vagyok,a barátom 22,fiatalok vagyunk még és mindketten egyetemisták. Beszéltünk erről,és ő azt mondta hogy nem akarja azt mondani hogy biztosan lesz jövőnk,mert ha mégsem jön össze akkor nem akarja hogy becsapva érezzem magam. Meg hogy jelenleg még nem tudja mi fog történni a jövőben, és hogy amikor elballagunk egyetemről akkor hogy fog érezni ezzel kapcsolatban. Mindketten két és fél év múlva ballagunk el, szóval akkor dőlne el az egész. Ő azt mondja várjunk még ezzel, mert ugyan van rá esély csak ő még nem biztos benne, mivel fiatalok vagyunk és a házasság,gyerekek meg a közös jövő az nagy elköteleződés és komoly dolog. Hallottam már hogy a pasik pár hónap után tudják hogy el akarják-e venni a nőt akivel együtt vannak. Szerintetek esélytelen? Kissé fáj hogy nem biztos abban hogy közös jövőnk van,bár még így is jobb mintha ígérgetné hogy elvesz aztán semmi.. Volt már valaki ilyen helyzetben? Mi lett a vége? Nem akarom nagyon sürgetni sem a válasszal mert ez tényleg komoly dolog szóval szerintem megvárom még hogy végezzünk az egyetemmel,viszont tapasztalatokat szeretnék.

jan. 11. 13:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha 40 évesek lennétek, azt mondanám, már kell tudnia. Húszévesen, még egyetemistaként, nem. Ne kötelezzétek még el magatokat.... Te sem. Lehet megbánnád. Húsz éves vagy, még semmit nem éltél, gondolom első kapcsolatotok. Ne siettesd.
jan. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%
Paraszt. Nem szeret. Én ha szerelmes vagyok akkor azt gondolom és ki is mondom hogy örökké együtt leszünk. Max nem jön össze.
jan. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Na ez az örökké együtt leszünk, félig gyerekfejjel, ez tényleg sokkal jobb. Max nem jön össze. Az de szép.
jan. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
29%

Írásban vessző után szünetet kell tenni. Nem szúrja a szemed a saját írásképed?


Ha pedig komoly kapcsolatra vágysz szolid jövőképpel, és pár éven belül házassággal, akkor 10 évvel idősebb férfiak környékén nézelődj.

jan. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van, én vele értek egyet, igazából még 10-15 év után sem tudja az ember, hogy a másikkal marad-e, még 3 gyermek mellett is elválnak az emberek. Élvezd az életet vele, úgyse lesz mindig minden szép és jó. Lehetetlent vársz el tőle, nem időjós.
jan. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
4-es, remélem az életben ez lesz mindig a legnagyobb problémád hogy én hogy teszem a vesszőket☺️
jan. 11. 13:54
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

#6


Látom te is képtelen vagy önreflexióra, és konstruktív kritika befogadására, és inkább személyeskedő ellentámadásba lendülsz. Szomorú.


A kérdésre válaszoltam már, de akkor személyes adalék, hogy nálad fiatalabb a barátnőm, és pontosan tudjuk hogy mit szeretnénk, és nagyjából milyen ütemben. Ennek semmi köze az egyetemi végzéshez, vagy bármihez. A srácnak kényelmes, akolmeleg punci vagy, de jelenleg semmi több, és majd eldönti mi lesz a kifutása, ha ennél durvább döntéshelyzetbe kerül, vagy jön egy jobb.

Aki egyetemista fiúval áll össze, az egyetemista fiút kap. Idővel meg fog komolyodni, de ez lehet 6-8-10 év. Ha ennél neked sürgősebb, akkor dobbants.

jan. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
32%

#5


nem is időjóslásról van szó, hanem arról, hogy tűzön vízen át a másikkal maradsz-e, képes vagy-e elköteleződni, beleállni egy felnőtt kapcsolattal járó felelősségbe, stb.

Ő pedig nem. Ezért elüti az élét, kifolyatja a szavakat az ujjai közül, hogy semmibe se lehessen belekapaszkodni se így se úgy. Nyilván ez a jó stratégia ha ki akar gilisztáskodni belőle, amikor a lány szilárdítaná a kapcsolatot. Nincs új a nap alatt, a legtöbb egyetemista fiú ilyen.

Aki érzett és/vagy kapott már valódi szerelmet és elköteleződést, az tudja, hogy nem így kommunikálod le a dolgot, hanem a másik szemébe nézel, és elmondod hogy szereted, és vele képzeled el a jövőt (persze ettől még holnap lehet elüt egy busz). Amit a kérdező fiúja csinált, az csak gilisztáskodás.

jan. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
61%

Én azt nem értem hogy hová szaladsz, de komolyan. Fiatalok vagytok nagyon. Hiába vesz el feleségül, lesz gyerkőc ha már nem szeret úgyis le fog cserélni vagy te őt, mert élni akartok még. Hiába jössz össze tőled idősebb pasassal ő vele sincs garancia a jövőt nézve.

Örülj, hogy veled van, annyira nézed a jövőt, hogy elfelejtesz a jelenben élni. Nekem úgy tűnik, hogy neked senkivel nem való komoly kapcsolat, mert infantilis vagy. A te párod sokkal érettebb, mint te vagy.

jan. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ugyanmár 9-es, ez lenne az érettség, hogy már előre felmentem magam a fájdalom okozásának lehetősége alól? Mert szakításkor majd mondhatja magának, hogy "hát de én nem ígértem semmit".


Az összes kapcsolatomba úgy mentem bele, amit a 6-os írt le. Hogy ez lesz az utolsó, és ezt is kommunikáltam a partner felé is. Nem az első randin nyilvánvalóan, de ha kialakultak az érzelmek, akkor onnantól igen. 18 évesen is, és 30 évesen is. És komolyan is gondoltam.


Az igaz 9-es, hogy garancia semmire sincs. 3 közös gyerek után is elhagyhatnak, meg 20 év házasság után is. Nade ha még csak elhatározás, döntés sincsen...

jan. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!