Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan vegyem rá magam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá magam a házimunkára? A feleségem mindent megcsinál helyettem. Bűntudatom van miatta, tudom hogy lusta vagyok.

Figyelt kérdés

Elsősorban nem olyan tanácsokat kérek h "csináld" hanem ötleteket hogy akik nagyon utálják a házimunkát hogyan veszik rá magukat? És a párok, hogyan szervezik meg egymás között?


Az a helyzet hogy a feleségem ingerküszöbe jóval alacsonyabb mint az enyém, mire érzékelem hogy rumli van ő már rég rendet rakott. Lusta vagyok, halogatok, ő pont az ellentétem, azonnal csinál mindent.


Ha megkér néha valamire, azt is azonnal szeretné, persze nekem sose jó épp akkor, mire ráveszem magam már megcsinálta, de olyan is van h megcsinálok valamit és neki nem jó, és újra csinálja (pl. felmosás).


Persze nem keresek kifogásokat, tudom magamról h lusta vagyok és rosszul érzem magam miatta, veszekszünk is néha ezen kicsit, de alapvetően folyton szó nélkül megcsinál mindent, és igazából ettől van folyamatosan egyre rosszabb érzésem.



jan. 11. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Én úgy oldottam meg, hogy megkapott minden hiperszuper eszközt, ami szükséges a háztartásban így max egy óra alatt minden megvan. Meg segítek is egy picit, pedig én még tőled is lustább vagyok.
jan. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Így ahogy a 2es írja... Én azert nem hisztizek, meg az utobbi fél évben MINDENNEL is, fel lett szerelve a lakás. Robotoorszivó pl, mosó-szaritogep, ontisztitós sutő ontisztitos wc.
jan. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kezd el csinálni, állits ébresztőt mondjuk 5 percre. Csináld 5 percig majd hagyd abba. De utána semmit se csinálj csak pl ülj le. Tv, telefon, könyv , újság, zene semmi. Utána rájössz hogy unatkozol, ès szívesebben takarítasz
jan. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Leclerc ***** válasza:
100%
Hallgass közben podcastot, vagy zenét.
jan. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

En ugy csinálnam hogy amikor a felesegem dolgozik hivok takarítót.

Szepen takaritgat ezt-azt te addig gyakorizol 😉vagy amit akarsz es mindenki boldog

jan. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!