Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha a férjem minden évben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férjem minden évben elfelejti a születésnapomat, kereket is, S sosem kapok sem tortát, sem ajándékot, az azt jelenti, hogy nem szeret, ugye?

Figyelt kérdés
Idén kértem is rá, hogy ne felejtse el, mert ért egy csúnya baleset, amiért tönkrement a sorsom jó része. szóltam neki, hogy kivételesen ne felejtse el, had legyen egy jó napom. És elfelejtette most is. Ráadásul órákkal később jött csak haza, úgy, hogy nem is szólt, pedig a gyerekek és én is betegek vagyunk. Gondolom, nem szeret, ugye?

jan. 16. 19:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked ez így megfelel maradj továbbra is vele.
jan. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Tönkrement a sorsod jó része??? Ez meg mi?
jan. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
11%
Van, aki nem szeret, de vesz neked egy viragot, hogy letudjon. Ha nincs valamilyen betegsege, szindromaja, ami kulon megakadalyozza, hogy emlekezzen, nem vagytok Jehova tanui esatobbi, talan eszre sem veszi a letezesed.
jan. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Más dolgokban is önző, pl rávettem hogy menjünk el pihenni februárban, és bár telne neki rá, de mivel kiderült, H van hétvégi felár, visszakozott, hogy azt nem fizeti ki, mégse menjünk. Pedig van pénze. Szándékos volt részemről, hogy tőle várom, hogy kifizesse, mert eddig minden nyaralás azért történt, mert én kifizettem. Itt vanaz, hogy el kéne válnom, ugye?
jan. 16. 19:35
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Jól gondolod, nem szeret.
jan. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
2. A testi egészségem, a munkaképességem jó része, és a lelkem is ,ezek miatt. Terápiára kell járnom idén,meglátjuk, hogy mit tudunk kihozni a maradék énnel.
jan. 16. 19:39
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

De ez is mennyire megalázó már, hogy te kuncsorogsz neki, hogy ne felejtse el idén a szülinapod. :D


Amúgy az a baj, hogy lábtörlőként viselkedsz és ezért úgy is bánik veled.

jan. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%

Azért viselkedik így veled, mert az eddigi életetek során beáraztad magad számára, hogy te ennyit érsz.Te meg még mindig vele vagy, szóval sajnos van benne valami.Te ennél többre nem tartod magad.

Ott kezdődik a dolog, hogy ha te egy figyelmes férfit akarsz, akkor egy ilyennek nem szülsz.

jan. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
#4 Az is gyakori ám, hogy ha van pénze és rád nem költ egy fillért sem, az azért van, mert más nőre költi.Ezen sem lepődnék meg, pláne ebben a kontextusban.
jan. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
9 igen, ezt az eshetőséget is megvizsgáltam.
jan. 17. 01:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!