Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit csináljak ha a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a férjem Tik-tok függő?

Figyelt kérdés

A férjemmel 6 éve vagyunk együtt ebből 3 év házasság.

Van 2 gyerekünk, a kisfiunk 7 éves a kislányunk 7 hónapos.Többször mondtam már neki hogy ha haza jön a munkából 1 óra telefonozás után fordítson időt a családjára is. Persze mindenben segít, de úgy érzem társas magányban élek, mivel ha itthon van hétvégén egész nap a kanapén döglik tv-t néz közben nyomkodja a telefonját. Ha megkérem valamire segít,de nem a kellő oda figyeléssel. Elmondtam neki hogy boldogtalan vagyok és hogy változtasson a hozzá állásán,erre azt vágta a fejemhez hogy nekem semmi sem jó és ne mindig ő változzon. Ez nekem nagyon rosszul esett és nem mondtam rá semmit sem. Ti mit csinálnátok? Hogy lehetne ezt helyre hozni?


jan. 20. 20:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Legyél te is tiktok függő.
jan. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Őszintén le kell törölnie a pcsába. Rettentő addiktív annyira raalltam én is hogy egy vizsgámat is elbaxtam miatta. Utána felqrtam magam és letöröltem egy másfél napig nehéz volt, de azóta sokkal jobb. Csinálni helyette valamit, akár pl. csaladdal lenni.
jan. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%

6 éve együtt és 7 éves a kisfiú.

Közös gyerek ? Vagy azért jöttetek össze mert jött a baba ?


A kérdésre pedig a válasz, hogy valamit nem kap meg otthon a férjed vagy nem arra az életre vágyott amilyen jelenleg van.

Érdekesebb számára a virtuális tér mint a valóság veletek.

Erre nem tudom mi a megoldás.

Tudom, hogy rengeteg feladatot te látsz el a gyerekek körül, főleg most, hogy még kicsit a második.

Ha változást szeretnél akkor kérdezd meg a férjedet, hogy boldog-e ?

Ez azért is jó mert ha valami godja van akkor lehet, hogy elmondja neked és találtok rá megoldást.

Másrészt pedig ha ezt a kérdést így felteszed neki akkor érezni fogja, hogy valami gond van.

jan. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
Nem jön ki a matek. 6 éve együtt, 7 éves a gyerek
jan. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell beszélni, hogy attól, hogy szülők és dolgozó emberek vagytok, még férfi és nő maradtatok. Meg kell értetned vele, hogy te nem követelőzöl, hanem csak őt akarod. A társaságát, a figyelmét, a szeretetét.
jan. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
27%
Miért kell nyafogni? Örülj neki, 6 éve van melletted valaki, akitől már gyereked is van. Hidd el, ez sokkal jobb, mintha tényleg full egyedül lennél.
jan. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
6-os, szomorú ha össz-vissz ennyi igényed van. Nagyon alacsonyan lehet nálad az a bizonyos léc...
jan. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
#3 #4: en is ezen gondolkodom amit irtok. Avagy felcserelte a szamokat, 7 eves a kapcsolat es 6 eves a gyerek. Tehat par honapos kapcsolatba johetett a baba, ami nekem mindig visszas. Nem sok mindenkinek jon be ez a dolog.
jan. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A kisfiam, aki 7 éves az előző kapcsolatomból született. A férjemmel akkor jöttünk össze, amikor a kisfiam 18 hónapos volt és akkor már egyedülálló voltam.
jan. 21. 16:10
 10/13 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem már többször tőle hogy boldog-e velem azt mondta hogy igen főleg mióta megszületett a kislányunk csak vágyik saját énidőre és most ez így neki jó. Azt is mondta hogy munka után fáradt és ebben feltöltödik. Plusz tél van én kint az udvaron nem tud mit csinálni. Mondjuk ha mondom neki hogy mit szeretnék megteszi de magától nem jönne rá. Mindent mondani kell neki. A gyerekek körül és a hàzimunkában is segít, de jobban örülnék neki, ha ramdom elvinne mindket valamerre hogy tartalmas időt töltsünk együtt.
jan. 21. 16:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!