Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tehetnék, hogy együtt is,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy együtt is, vagy a férjem is szimpi legyen másoknak?

Figyelt kérdés
Az a nagy problémám, hogy elmagányosodtunk. A férjem egy kocka, némi autisztikus vonásokat mutatva, én pedig az ellentéte voltam szociálisan. A nagyobb régi társaságom, ami a férfiakat is, vagy előttünk már megházasodott párokat jelentett hamar kikopott mellőlünk, párom nem volt nekik érdekes, S ő még nem tudott kilépni magából, meghívni őket, kezdeményezni.A lánybarátaim maradtak, egy-kettő. Férjemnek nincsenek saját barátai. Most jön a lényeg, a fő kérdés: Utóbbi évben háromszor volt, hogy férfiak akik amúgy már vele ismertek meg, engem hívnak el programra, akár heti rendszerességű hobbi klubba, és nem őt. Volt, hogy kirándulásra hívtak, pl. Őt is ismerik, neki is mondhatnák, hisz férfi-férfi, de nem ... Hozzám jönnek, nekem írnak. Kellemetlen. Velem kezdeményeznek beszélgetést is, ha összefutunk, vele nem. És ő sem, mert ő nem olyan. Egyszer nagyon messziről visszajutott a fülembe, hogy valakinek ő nem szimpi, de én meg a gyerekek nagyon. Hát még soha nem mentem el ilyen meghívásokra, nyilván vinném a férjemet is, de már kisebbségi komplexusom van, sőt, szorongok. Mit tehetnénk? Őt nem annyira zavarja ez, de azért sok év után már néha barátkozna kicsit. Már kezdek a depresszió felé hajlani a magány miatt, gyerekek már nem olyan kicsik, hogy mindig rám legyen szükségük. Ami még baj, hogy itt mindenki újépítésű palotákban lakik, mi nem, mert örököltünk egy házat, S ezért sem akar ő meghívni vendégeket. Szorong ettől.

jan. 26. 15:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%

Két szerencsétlen egy rakáson.

Mi lenne hogyha inkább nőkkel bratyiznál és őt hagynád békén ha egyszer olyan antiszoc? Vagy miért nem hagyod, hogy ő maga "szerezzen" barátokat magának? Ti össze vagytok nővé, hogy nem tudsz barátnőkkel összeülni, vagy az anyja vagy ha azt lesed kinek szimpatikus? Nem lehet erőltetni a barátságot senkivel. A barátok elfogadnak viskóban élve is. Nem "új gazdag"-vagy milyen emberekkel kéne haverkodni...

jan. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Kitana. ***** válasza:
96%
A barátok általában rohadtul leszarják, ki milyen házban lakik, amíg az tiszta, nem büdös. Úgyhogy ez ne tartsa vissza a vendégek hívásától. Egyébként ha te vagy a szociálisabb, akkor nyilván neked fognak írni. Olyanokkal viszont nem haverkodnék, akikről konkrétan tudom, hogy nem bírják a páromat. Viszont a férjednek meg lehet jobban menne a dolog, ha ráhagynád a témát, enyhén autista emberek is simán tudnak kapcsolatokat kialakítani maguktól, csak nem olyan lazán is bárkivel, de veled is összejött valahogy, ha nagyon akar, barátokat is tudna szerezni.
jan. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Jujj. Én nem kezdeményezem ezeket a kapcsolatokat, hanem munka, ügyintézések során ismerem meg őket. Úgy képzeld el, hogy pl a gyerek régi tanára fogja magát és engem fogja, meglát, odajön és elhív, holott a férjem is ismeri, vele is összefut. Ilyesmit képzelj el. Nem keresek újgazdag embereket, ök laknak itt, érted??
jan. 26. 15:22
 4/13 A kérdező kommentje:
2. Hidd el, hagyom. De nem szokott barátkozni
jan. 26. 15:23
 5/13 anonim ***** válasza:
94%

"Mit tehetnék, hogy együtt is, vagy a férjem is szimpi legyen másoknak?"


Semmit az égvilágon nem tehetsz. Ha wgyszer még esélyt se adnak neki akkor ez van. Nem tudom miért akarod elfogadtatni amikor a képedbe tolják, hogy unszimpatikus. Barátkozni nem csak egy városból lehet ám...

jan. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ja és barátkozás előtt inkább látogassatok el pszichológushoz mindketten, a szorongás nem normális állapot tök idegen emberek miatt.
jan. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A régi életünk a fővàrosban volt, ott is ez volt a helyzet. Igen, ezt erőltetni nem lehet. Marad a családi csapat, nekem még nyilván a barátnős estéim. Csak én úgy nőttem fel, hogy társasággal jártunk bicikli, vizitúrákra, kirándulni, kempingezni, és olyan sokat adott. Nálunk hetente ugrottak be vendégek, csak mert nálunk nem volt feszkó, mondták ők, és én ilyen életre vágynék, nem a magànyra.
jan. 26. 15:35
 8/13 anonim ***** válasza:
Házasság előtt kellett volna gondolkodni ha te magányos vagy férj és gyerekek mellett. Jobb lenne mászkálni férj és gyerekek nélkül, vagy mi van?
jan. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
61%
Egyvalaki azt mondta nem szimpi neki, az is lehet tetszettél neki és az zavarta hogy egyáltalán minek van férjed. Aztán az ilyenek kavarnak. A palotások nem számítanak, keressetek kockulós barátokat akkor. Én megértem ha a lakás miatt szorong, rengeteg a felszínes ember, azokat tényleg felesleges meghívni lakás vizitre aztán csak dicsekednek. Vannak rendesek de azért ki kell fogni őket. Drukkolok nektek! :)
jan. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
9. Köszönöm a megértést, jó ötlet a kockák keresése, FB csoporton keresztül pl. Oda nemrég úgyis belépett a férjem.
jan. 26. 15:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!