Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy lehet azt megmondani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet azt megmondani a házastársunknak, hogy azért kérem, hogy fogyjon le, mert újra szeretném kívánni szexuálisan?

Figyelt kérdés

jan. 28. 19:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
53%
Mondd, hogy tartson veled edzeni, menjetek el közösen.
jan. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
79%
Normálisan, így ahogyan feltetted a kérdést. Ha nem vette magát észre, nincs mögötte betegség akkor meglehet mondani hogyha nem fogyj le akár veled együtt nem kezd el egészségesen élni akkor vége, mert egyre jobban elmegy a kedved tőle.
jan. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Azt már megbeszéltük, hogy fogynia kell. Én is belekezdtem vele a fogyókúrásabb étkezésbe. De nem igazán figyel oda, én jobban. Kb. most következne, hogy elmondom mi is a valós ok, miért szeretném annyira, de ezt nem tudom hogy is lehetne.
jan. 28. 19:32
 4/22 anonim ***** válasza:
89%
Őszintén, másképp nem lehet.
jan. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
89%
Ez a közös mozgás akkora baromság. Alapból a kaja jobban számít. Másrészt baromi kicsi az esélye, hogy két ember ugyanazt a mozgásformát élvezi.
jan. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
47%

Fuhh…én nagyon megbántódnék, és pont az ellenkezőjét érnéd el ezzel nálam.

Nem lehetne úgy megpróbálni, hogy udvarolgatsz neki, elviszed ide-oda, megdicséred, és akkor talán több motivációja lenne, hogy összekapja magát.

Nem tudom, mitől hízott meg, de én a boldogtalanságtól eszegetem a csokit, és ha beszólna a párom, hogy dagadt vagyok, nem kíván, még boldogtalanabb lennék, és még több csoki lenne.

Ezek megsemmisítő mondatok, amiket leírtál. Aki önérzetesebb, lehet, azt is mondaná, hogy akkor menj a francba, majd keres olyat, aki vonzónak találja.

Nekem pl valamivel pótolni kell azt a boldogságot, amit az édesség okoz.

Ha vonzó nőként bánsz vele, és egy kicsit körbeudvarolod, csak jobb kedve lesz. Legalábbis azt gondolom, hogy pozitív hozzáállással jobban lehet valakit valami erőfeszítés megtételére motiválni, mint megsértéssel.

jan. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
53%

5-ös, tudtad,hogy az edzőteremben többféle gép van, és nem muszáj nekik ugyanannál feszíteniük?

Amíg a srác fekve nyom, addig a csajszi lépcsőgépen tolja, nem bonyolult

jan. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, az az igazság, hogy neked kéne annyira ismerned, hogy tudd, hogy kell ezt vele megbeszélni.
jan. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ott qrva nagy baj van ahol nem mersz őszintén beszélni a másikkal és már a házastársad.
jan. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is őszintén, de nyilván nem lealazoan. Máshogy nem lehet, ezt viragnyelven nem lehet elmondani.
jan. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!