Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Manapság hány éves kor után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság hány éves kor után mondják valakire, hogy "későre nősült"?

Figyelt kérdés
Nekem mindkét nagyapámra ezt mondták, egyikük 34 volt, mikor nősült, másikuk 35. Az mondjuk anno a hetvenes években tényleg jó 10 évvel volt az átlagos felett, de ma, ha jól olvasom olyan 32-33 év férfiaknál. Akkor már a 35 nem is számít már későinek? Mondjuk most már kevésbé számít, hogy házasság vagy csak együttélés.

jan. 31. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:
40
jan. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
23%
Ferfiaknal mind1 hany evesen nosulnek.
jan. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A 35 ev manapsag tok atlagosnak szamit. Van akiknek ilyenkor szuletik meg az elso gyerekuk, masoknak akar 40 felett.

Annak idejen a 30 eves ferfiak tobbsege mar hazas csaladapa volt. Apam iden 62, 25 evesen nosult anyammal, 26 volt mikor batyam megszuletett, 34 volt amikor en szulettem. Ha en lettem volna az idosebb, es nem lenne a batyam, akkori viszonyokban kesoi gyerek lettem volna, viszont manapsag tok atlagos kor ez.

jan. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!