Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Normális ez? El fog múlni ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez? El fog múlni ez rossz időszak a férjemmel vagy inkább hagyjuk?

Figyelt kérdés

Férjemmel megromlott a kapcsolatunk a második gyerekünk után. Semmi kontakt, 0 együtt töltött idő stb.

Nem sok időnk van a többemberes 8 hónaposunk mellett segítség nélkül… szóval muszáj vagyok sokszor rátámaszkodni.

Ez annyit jelent, hogy amikor ő pl.kimenne az udvarra gallyazni a fákat, vagy horgászni vagy bármi amihez kedve van, meg szoktam kérni, hogy inkább segítsen figyelni a gyerekekre, amíg én megfőzök, takarítok stb.

Na ő ezt úgy veszi, hogy én akadályozom mindenben ezáltal, szóval mindennek is én vagyok a hibája.

Nem akar masszírozni, simogatni, ha megtörténik néha napján, szinte vágni lehet a kínt, amit közben érez, annyira nincs kedve hozzá.

Így úgy döntöttem, nem fogom strapálni magam, hogy kielégítsem hosszú perceken keresztül, amit alapvetően igényelne.

Nagyon ritkán sor kerül szexre is, de úgy érzem magam utána mintha kihasznált volna, nagy üresség, szóval nem akarom már azt sem csinálni. Hogy lehet ezt kezelni?

Már kezdek becsavarodni, magányos vagyok…



febr. 11. 23:03
 1/10 A kérdező kommentje:
Egyébként említettem már ezekez a férjemnek, nem igazán érdekelte…
febr. 11. 23:04
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

nekem nincs gyerekem, de ez a legnehezebb időszak. Ha első gyerek, akkor meg pláne, új helyzet, minden párnak valahogy át kell verekednie magát rajta, új szabályok, új/régi határok, sokan átesnek ezen.

Bibók Bea is ír ezekről is az FB oldalán, esetleg segítség.

Illetve szerintem szuper a Házasság, vagy szövetség című könyv, elég konkrét! Vedd meg, olvasd, olvassátok el!

A hullámvölgyek természetesek, próbáld meg úgy tekinteni, mint egy feladat, mint amikor elromlik a bojler: utáljuk, de meg kell csinálni. (Aztán néha másik bojler kell, de tán ez még nem az a helyzet)

A párok leggyakoribb tévképzete, hogy ha valami probléma van, akkor ők már nem igaziak egymás számára. :-)

Te már előrébb vagy a megértésében, mint a férjed.

50f

febr. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%
febr. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nemtom próbálnátok-e párterápiát
febr. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
*Ez nem reklám,Nem foglalkozom ilyesmivel.
febr. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34%
A maganyos farkasnak minek szultel kolykot? Nulla apai oszton van benne, te meg mar a 2. gyereket probalod a nyakaba varrni. Alaposan felreismerted.
febr. 12. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hat, harmadik gyereket mar ne tervezzetek. Eleg lesz kettovel is egyedul maradni.
febr. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgetni kell. Ha az első gyereknél nem volt ekkora baj, akkor másodjára is meg tudjátok csinálni. Át kell rágni, hogy neki hogy lenne jó, te mire vágysz, ki kell alakítani egy olyan életvitelt, ami mindkettőtöknek ad egy kis teret. A szexmegvonástól nem fog megjavulni semmi. Az már elég árulkodó, hogy te így éled meg a szexet
febr. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%
Rossz emberhez mentél hozzá, nem voltál elég igényes párválasztáskor.
febr. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
69%
Mert nyilván úgy mutatta be magát a kedves férje, hogy ha születik majd gyerekünk, akkor én inkább gallyazni akarok majd, te meg dajkálod 0-24, egyik kezedben a fakanál, másikban a baba.
febr. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!