Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek megbánta hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megbánta hogy elhagyott minket? És kell még neki idő?

Figyelt kérdés

Egy hónapja elköltözött tőlünk a férjem. A héten azt mondta nekem, hogy volt egy éjszaka mikor a gyűrűjében aludt, és hogy van amikor hiányzik neki minden. Gondolt arra hogy haza jöjjön.

De tegnap mikor kérdeztem tőle, azt mondta marad ott ahol most van. Megmondtam neki, hogy a hétvége alatt döntse el hogy mit szeretne, mert később már nem engedem vissza. Azt mondta gondolkodik rajta. Egyébként jelölgeti azokat a pasikat akik írnak nekem stb.

Szerintetek megbánta hogy elhagyott minket, és lehet hogy haza fog jönni?



febr. 17. 14:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak a legfontosabb maradt ki: miért ment el?
febr. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%

Szia! Hasonló helyzetben vagyok én is. Titkos viszony miatt hagytam ott a férjemet, azt mondta hozzuk rendbe a házasságunkat, majd nem akarja, majd igen...

Most a másik nővel van, de amikor a gyerek miatt találkozunk mindig bepróbálkozik.

Én azt gondolom, hogy próbál téged érzelmileg sakkban tartani, ha mondjuk nem jönne neki össze egy új nő....

febr. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, miért ment el?
febr. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Azt mondta minden miatt. Nyugodtságot szeretne. Én az anyósommal nem voltam jóban. Hozzá is költözött. Voltak vitáink, mint mindenkinek. De nem hiszem hogy másfél év házasságot el kéne dobni. Van egy kisfiúnk is. És én úgy vélem szerette velünk az életét, az utóbbi egy 2 hónap volt rosszabb, mert feszültség volt az édesanyja meg köztem.
febr. 17. 14:53
 5/16 A kérdező kommentje:
Még azt is mondta hogy elmondja az anyukájának hogy érez, átbeszéli vele a dolgokat. De én attól tartok vissza tartaná őt, pedig a gyerekéhez jönne haza.
febr. 17. 14:56
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Aki ilyen könnyen megy, az menjen. Rájött gondolom, hogy neki ez a családosdi nem megy. A gyerkőccel és veled szemben baromi igazságtalan tudom sajnos. Én 3 hónapja élek külön a most 11 hónapos babánkkal.
febr. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
És te visszafogadnad? Aztán meg majd mindig kiugral a házasságból, ha nyugalmat akar? Ez nem valami hobbi, a gyereket is elhagyja? Bocs, de a férjed egy éretlen kisfiú, aki az első nehezsegnel rohan vissza anyucihoz.
febr. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ő úgy gondolja hogy a gyereket nem hagyta el. És itt van. Ígérte hogy jön fürdetni sokat stb. 1 hónap alatt háromszor fürdette meg. 1 héten kétszer látja 1-2 órára. Két hetente meg elviszi a szüleihez.
febr. 17. 15:01
 9/16 anonim ***** válasza:
89%
Ergo de, elhagyta.
febr. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
És hogy attól ő még neveli a gyereket😂
febr. 17. 15:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!