Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ebben a párkapcsolati kérdésbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a párkapcsolati kérdésben kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Hosszabb kapcsolat majd házasság után közölte a feleségem,hogy ne is álmodjak róla, sosem lesz kiegyensúlyozott a szexuális élet közöttünk. Mondván a nőknek erre nincs igénye mint a férfiaknak. Nekik az kell,hogy foglalkozva legyen velük. Segítség,bevásárlás,pakolás, főzés, takarítás és a többi amiben segít. Majd ha ezek mind megvannak akkor (esetleg) lehet róla szó. Hallottatok már ilyet?

Az kell,hogy nyugodt legyen minden a környezetben.


Én meg csak simán odamegyek néha,megcsóvalom mint a kutya, úgy közeledek hogy na akkor legyen valami. és mindíg el vagyok zavarva.


Meddig lehet ezt elviselni? Azt mondta,hogy oldjam meg a zuhany alatt magamnak. Meg,hogyha nem tudom ezt elfogadni akkor nem vagyunk egymáshoz valók,mert ö nem fog megváltozni.


febr. 19. 14:59
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
58%
Ezt érzelmi zsarolásnak hívják alaphangon. Nő vagyok, de elválnék a helyedben. És nem, nem igaz, amit mond.
febr. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
69%
Én nem lennék a csajjal.
febr. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
90%
A hosszabb kapcsolat alatt minden rendben volt? Ha nem, akkor hülye vagy, amiért elvetted. Ha igen, akkor viszont válj el, mert alapjaiban megváltozott, amit nem vagy köteles elfogadni.
febr. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
83%
Az odáig rendben van, hogy igényeljük a foglalkozást, törődést, de én a magam részéről a szexet is. Sokszor én kezdeményezek.
febr. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
56%

Én is nő vagyok és én is elválnék.

Foglalkozzon meg shoppingoljon vele a frigid jó édes anyja.

febr. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
90%

Ez nem zsarolás, hisz nem mondott semmit, hogy ez lesz, ha azt csinálod.


Senkinek nincs igaza, mert őt sem kéne megerőszakolni és neked sem kéne szex nélkül élned, ha vágysz rá.


De nem hiszem el, hogy a hosszabb kapcsolat alatt ez nem derült ki.

febr. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
91%

"Én meg csak simán odamegyek néha,megcsóvalom mint a kutya, úgy közeledek hogy na akkor legyen valami. és mindíg el vagyok zavarva."- ez mi? Megcsóválod a farkad, mint egy kutya? Vagy mi van? Hát, ha ennyi a szexuális kultúrád, akkor ne csodálkozz, hogy el vagy zavarva.

Furák vagytok mindketten.

febr. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
73%

Gondolom mielőtt elvetted, semmi ilyesmi nem volt.

Nő létemre mondom, csúnya dolog a férjet, társat szexuális dolgokkal zsarolni.

Remélem még nincs gyereketek.

Valóban nem vagytok egymáshoz valók.

febr. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:

Amikor osszejottunk akkor voltunk kb 20 evesek. Ment minden ,eltuk az eletunket mint -barat+baratno. Rendben volt minden. De akkor meg nem voltunk hazasok. Voltak hullamvolgyek, de mindig jol meg lett oldva. Aztan osszehazasodtunk,hazat vettunk es az egesz felborult. Ilyen elutasito valaszokat kapok.

Ha beteg lenne akkor megertenem.

Es mielott itt barki azzal jon csak mert divatos egybol azzal jonni ezen a weboldalon, h szar vagyok, meg hogy mas kupakolja. Szeretnem megnyugtatni ezeket a jatekosokat,nem..nem kupakolja mas.

febr. 19. 15:06
 10/48 A kérdező kommentje:

"Megcsovalom mint a kutya...." ertem azt,hogy direktbe kozlom,hogy na dragam de jo lenne most dugni. Semmi kerulgetes meg romantikazas.. Egybol a kozepebe.


NEM! nem csak igy szoktam kozeledni,de van mikor nincs kedvem vegigfutni a koroket es korberajongani.

febr. 19. 15:08
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!