Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a véleményed a nyitott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed a nyitott házasságról?

Figyelt kérdés
febr. 21. 12:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Csinálják azok, akiknek ez megfelel. Nem ítélem el, de én magam sosem mennék bele ilyesmibe.
febr. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Egészségükre!
febr. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem izgat, hogy ki mit csinál vagy hogyan él, de én ilyenben nem vennék részt.
febr. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
26%

Becstelen, mert azt a látszatot kelti, hogy kizárólagos kapcsolat.

Aki több kapcsolatot akar, vállalja fel, ne tegyen úgy, amiből a többség azt hiheti, hogy kizárólagos kapcsolata van!

Méltatlan is a résztvevőknek, mert nem egyenrangúak így a kapcsolatok.

Sokszor még a házastárs is azt hiszi, az övék többet ér... vagy legalábbis erre számít.

febr. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
60%

Még a nyitott kapcsolatba se mennék bele kezdetektől fogva nemhogy nyitott házasságba amikor örök hűséget fogad a két fél.

Undorító és megalázó egy szituáció.

Természetesen aki szerint nem az nyugodtan keféljen még 100 alannyal is, vegyen részt orgiákban is, de nekem nem férne bele.

febr. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkivel jó, de a legjobb a házastárssal?

Viccesnek gondolom a dolgot. Ha van olyan, akinek ez megfelel, akkor felőlem csinálja, a magam részéről nem lenne oké.

febr. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem az én műfajom.
febr. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
67%

A nyitott házasság azoknak való, akik 20-30 éve együtt vannak. Felépítettek együtt mindent, de már szexuálisan nem hozzák egymást lázba vagy igazából nincsen szenvedélyes szerelem, viszont elválni nem akarnak. Túl sok macera lenne és végül is nem is olyan rossz együtt élve. Ilyenkor szoktak 40-50 felett nyitott házasságban élni.


Akinek ez megfelel az csinálja, engem aztán hol érdekel ki mit csinál a házasságában. Nekem sem kenyerem és aki pár év kapcsolat/házasság után nyitotta szeretne ott nincsenek nagy érzelmek a màsik felé.

febr. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
32%
Kidobnám a p.csbe az ilyet. Inkább a válás ügyved vagyon megosztás procedura, de az életem többet ér ennél.
febr. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Nem értek vele egyet, ez olyan, mintha közösségi ember lenne mindkét fél benne: mindenki mindenkivel...
febr. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!