Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mondtam a férjemnek elhagyom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondtam a férjemnek elhagyom, azt válaszolta akkor megöli magát... Így nemtudom mit tegyek?!

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Több éve már hogy megromlott a házasságunk az alkohol miatt.

Volt hogy meg is ütött mikor ittas volt.

Sokat veszekszünk.

Van kicsi gyerekünk így neki sem jó hogy ebbe él.

Mit tegyek?

Hogy merjem így elhagyni ha ezt mondta?



márc. 15. 21:06
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
52%

Nem kell semmit mondani. Összepakolsz, lelépsz, pont.


Aztán válást beadod, ő meg csinál, amit akar.

márc. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
52%

Megütött, alkesz agresszív állat. Kit érdekel ha megöli magát? ( Amúgy nem valószínű hogy megteszi, csak érzelmi zsarolás, de ha mégis, az az ő döntése.

Engem is ezzel zsarolt az exem, mikor szakítottam, meg is ütött, ő is agresszív, és birtoklási mániás, irányításmániás gyökér lett. De én akkor, az első megcsalása és pofonja után elhagytam. Amúgy nem ölte meg magát, fél évig zaklatott telefonon, smsben, emailben. Aztán évek múlva megtalált közösségi oldalon is. Ott addig tiltogattam le amíg men nem unta hogy új kamuprofilokról írogat.

Mit keresel még mellette? Nem értem. Lelkesen várod a következő verést vagy mi? Tudhatnád, hogy az ilyenek nem változnak meg. Sőt. A következő akár a gyerek is lehet, ő pedig a te felelősséged.

márc. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Az előtt vagy az után szültél hogy megromlott a házasság? Így jár az aki részegnek szül.
márc. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
ha megoli magat egy alkesszel kevesebb lesz ami direkt hasznos a tarsadalomnak meg neked is. de ugyis gyava hozza. hagyd ott .
ápr. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!