Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez mit jelent? Miért ezt érzem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent? Miért ezt érzem?

Figyelt kérdés

Most költözött el a férjem.

Májusban lesz a 20. Évfordulónk.

Az baj, hogy szinte semmit nem érzek, nem tudok sírni sem.

Olyan mintha megkönnyebbültem volna.

Nincs harmadik, szimplán nem tudunk már élni együtt.



márc. 30. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Pont azért, mert már nem tudsz vele együtt élni
márc. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Másnapos Sárkány ***** válasza:
100%
Feltételezem ez a házasság már rég halott volt és ezért nem érzel megkönnyebbülésen kívül mást. Gyakorlatilag rég meghalt, már bent volt a koporsóban, de most el is temettétek.
márc. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Már vége. Azért érzed magad így.
márc. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%

A legboldogabb férfi voltam,mikor 17 év házasság után a nejem megcsalt és elváltunk.Azóta nyugodt és kiegyensúlyozott az életem.

Gondolom, sokunkkal van ez így...

márc. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

De utálom ezt mikor titokban abban reménykedik a másik hogy mikor lép már le a párja és ráterheli és kiprovokálja inkább a szakitast.


De kèrdésre. Nálunk is vklt hasonlo seveled se nelkuled kapcsiban a végefelé, hogy pont jött az x.éves évfordulo es azon agyaltam feketében menjek e, vagy adjak e ciánt ajándékba, vagy mégis hogy kéne ezt ünnepelni. De le lett egyszerűsitve mivel ő meg virágot akart mert milyen már anélkul, nőknek szokás, na ez még jobban rátett hogy nála még a virág se szivből lenne hanem mert vmi etikett csak. Igy jeleztem nem kell virág. Es elmentunk étterembe de mert amugyis sokszor vagyunk étteremben vagy borozni kicsit, ki tudja melyik lesz az utolsó alapon.

De az utolsó az volt ahonann aztán ki lettünk tiltva🤣 az de nagy show volt. Haverokkal többesben, meg drámák, deviánskodás. Az egyik havert ki is rúgták. Aztán a párom is. Kamerán is visszanéztek mindent. Legalább rendőröknek nem lett szólva.🤣


Jah a szép emlékek. Nem lesz mégegy ilyen pasim sem. Akivel soha nincs egy átlagos napunk:)

márc. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
Kedves 5-ös, ennél nagyobb zagyvaságot le sem írhattál volna. Legközelebb próbáld meg talán borozás előtt. 😂
márc. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"Olyan mintha megkönnyebbültem volna."

Azért, mert megkönnyebbültél. Szabad lett a lelked. Ne gyászolj! Mosolyogj!

49/F

márc. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Megválaszóltad saját magad.
márc. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!