Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjemmel összeházasodtunk 5...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjemmel összeházasodtunk 5 éve,viszont szeretnénk fogadalom megerősítést,időpont megvan, az lenne ilyenkor is lehet tanút felkérni? Koszoruslányt mondták,hogy lehet de a tanút elfelejtettem kérdezni????

Figyelt kérdés
Tudom,hogy ott, “csak” emléklapot kapunk,de meglehet beszélni a szertartásvezetővel,hogy tanú is aláírhassa vagy alapból is van nekik aláírásra hely?

#masodikeskuvo #fogadalommegerosites
márc. 30. 23:14
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
ilyenkor már csak sátánista incelek vannak itt barátom
márc. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Mi speciel nem csináltunk ilyet, majd ezüstlakodalomkor. De én úgy tudom, nincs tanú. Nem is lenne értelme, az akarod-e, akarod-e már megvolt, azon változtatni nem lehet :) tanúk akkor kellettek.
márc. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én sose értettem minek a fogadalom megerősítés.
márc. 31. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Elég gagyin hangzik. Volt valami félrekacsingatás az utóbbi időben? Terhes szerető? Vagy miért kell a megerősítés, kérdező?
márc. 31. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mivel ez egy nem hivatalos dolog, így a szertartásvezető úgy csinálja, ahogy kéritek. Ha szeretnétek tanút is, akkor lehet az is.
márc. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Kedves 4-es, azért “””kell””” ez a megerősítés mert amikor volt az eredeti nagy nap a rokonok nagy része egyéb okok miatt nem tudott résztvenni! Illetve én is kismama voltam méghozzá, 8 hónapos kismama ikrekkel, örültem neki,hogy “csak” aláírjuk, mielőtt jön a kedves komment,hogy csok,meg babavaro,köszönjük az aggodalmat, de nem kellett nekünk illetve 10 év együttélés utan döntöttünk így.

márc. 31. 17:56
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hat, csak nem lehetett annyira fontos, ha 10 ev utan es babaval a hasadban jutott eszetekbe osszehazasodni, lohalalaban.
márc. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!