Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan érjem el,hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el,hogy a párom normális legyen?

Figyelt kérdés

Nagyon gyerekes szinte minden téren.Nagyon jól tudja, hogy utalom az anyját(egy folyton kötekedő, betegesen rendmániás, hülységeket beszélő boszorkány, aki ellenem akarja hangolni a férjemet),aki nagyon sokat bántott engem, viszont én őt soha, csak a páromnak panaszkodtam mindig és most jöttem rá, hogy ez neki nagyon szarul eshetett. Az utóbbi időben, amikor felnéztek a szülei én nem nagyon mentem ki a szobából, csak amíg főztem egy kávét nekik, próbáltam kerülni őket. Most ő arra kért engem,hogy az én családom akkor jöjjön hozzánk,amikor ő nincs itthon és nem tetszik neki, ha én megyek hozzájuk. Van egy 2 hónapos kislányunk és mégcsak 1x voltunk az én családomnál, amióta megszületett, megígérte, hogy nem fogja elvenni tőle a kedvem, de folyamatosan piszkál. Mindenbe beleköt, úgy csinál,mintha az én családtagjaim barbárok lennének, pedig az ő családja a nem normális, de neki gondolom ez természetes, mert ő hozzászokott.

Azt kell tudni róla, hogy soha nem volt rosszban az én családommal, soha nem bántották őt, most mégis úgy viselkedik, mintha bármit is ártottak volna neki és amikor rákérdezek mivel bántották ilyen valaszokat kapok, hogy: Anyukám mindenbe beleszól,ugráltatja őt. Közben meg nem igaz, mert az én anyám ha veszekszünk is mindig mindenben neki ad igazat.

Azt mondja, hogy így lesz a legjobb nekünk, ha nem találkozunk egymás családjával, így boldogok leszünk. De amióta ezt kijelentette egyre erőszakosabb velem, néha úgy beszél velem,mint egy cseléddel, mintha birtokolni akarna. Nem mehetek ki az utcára sem, nem beszélhetek a családommal, mert olyankor azt mondja, hogy vele nem is foglalkozom, van amikor a kislanyunkat puszilgatom és akkor is olyat mond, hogy bezzeg őt soha nem puszilgatom úgy meg.

Aznap amikor ezt kérte tőlem nagyon sírtam és ő nem lenyugtatott, hanem lökdösött és kiabált velem, meg az arcomat szorította,hogy maradjak csendben.

Nem tudok tőle megszabadulni, mert a rendőrséggel fenyeget, hogy egyből utánam küldi meg hogy elveszi a gyereket, meg igazából csak anyukámhoz tudnánk menni és én nem szeretnék ott vitázni.

Igazából nem is akarom, hogy vége legyen én helyre akarom hozni, de ez nagyon fáj nekem, hogy ezt csinálja a családommal,amikor semmi valóságalapja nincs annak, amit állít róluk. Szerintem csak így próbálja elfogadni, hogy az ő anyja milyen.

Most abban reménykedek, hogy észhez tér, de nem tudom mit kellene tennem, szerintem azt hiszi, hogy soha nem hagynám el a közös gyerek és hitel miatt.


ápr. 1. 12:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt sosem normális, csak most már nem tűrtőzteti magát. Meg most eszméltél, hogy milyen is valójában és már ott a gyerek is. A viselkedés tolerálhatatlan. Addig lépj ki, amíg nem a gyereken csattan minden.
ápr. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan tudnál elvenni tőled a gyereked? Magyarországon anya párti a bíróság, hogyha nem drogozol, bűnözöl, akkor 99% hogy te kapod.


Szerintem már késő megoldani, helyedben szakítanék, mielőtt fizikailag is bántalmaz és fogyatékod lesz.

ápr. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogod tudni megváltoztatni. Senkit sem lehet. Ha valaki változik, az belső indíttatás.

Vagy kilépsz, vagy szenvedsz, és a gyereked is csak szenvedni fog.

A gyerek elvétele nem így működik. Nagyon ritka esetben van olyan ítélet, hogy nem az anyának ítélik a gyereket. Főleg ilyen kicsit, akit még jó esetben szoptatsz.

Ha már eddig rossz döntéseket hoztál, most változtass. A helyedben inkább visszamennék a szüleimhez, mint egy ilyen állattal maradjak. (Az meg csak mellékes, de miért kellett ezzel gyereket vállalnod??? Látszik, hogy te is elég gyermeteg vagy még... Most fogd fel, hogy már felelős vagy másért is!)

ápr. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
El lehet válni, sosem volt normális és sosem volt az. Remélem a gyereked nézed inkább és nem őt. Árt neki, hogy abnormális apja van.
ápr. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
23%

"Mindenbe beleköt, úgy csinál,mintha az én családtagjaim barbárok lennének, pedig az ő családja a nem normális, de neki gondolom ez természetes, mert ő hozzászokott."


Ez a te oldalad, ő meg lehet, hogy pont ezt gondolja magáról és a te családodról, csak legyünk már öszinték, a menyek szoktak utálkozni a férj családjára, nem fordítva. Persze, te is normálisnak látod a te családod, mert te meg abba születtél bele, pedig lehet, hogy a férjednek is megvan az oka nem kedvelni őket.


De úgycsincs benned annyi önkritika, hogy ezt belásd, mint ahogy a nők 90%-ban nincs, mondom ezt én magam is nőként, látva, hogy a rokonaim, baràtnőim is ezr csinálják. Hogy mindig a férj szülei a rosszak.


"Igazából nem is akarom, hogy vége legyen én helyre akarom hozni, de ez nagyon fáj nekem, hogy ezt csinálja a családommal,amikor semmi valóságalapja nincs annak, amit állít róluk."


Nyilván neki is fáj, hogy ezt csinálod, szerinted neki nem megalàzó, mikor feljönnek a szülei és te kb. ki sem mész?


Ha változtatni akarsz, akkor kezd magaddal a változást. Legyen önkritikád, és úgy viselkedj a férjed családjával, ahogy akarod, hogy ő meg a tiéddel viselkedjen.

ápr. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
Minden embernek van hibája, a te szüleidnek is, max. te nem veszed észre, mert szereted őket és te meg abban nőttél fel. De a férjedet is zavarhatják az ő hibáik, amiket te nem látsz meg, ez tényleg így van, nincs olyan, hogy az egyik fél szülei hibátlanok, a másiké meg csak rosszak.
ápr. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
18%

Menjetek családterápiára.

Beszéljétek meg nyugodt körülmények között a problémáitokat, de vigyázz arra, nehogy civakodás legyen a vége. Ha látod, hogy ő egyre jobban felemeli a hangját - menj másik szobába, vagy menj sétálni, tovább már ne válaszolgass neki, csak ha már megnyugodott.

Házasság előtt ennek semi jele nem volt? Nem hamarkodtátok el a házasságot? Nem azért házasodtatok, mert másállapotba kerültél?

ápr. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem hagyd el. Költözz Anyukádhoz és közösen találjátok ki hogyan tovább. Ez kemény időszak lesz neked. De gondolj a szegény gyerekedre. Azt akarod hogy ilyen férfi-példát látva nőjjön fel? Ha ilyen családban nő fel a kislányod ugyanilyen problémás pasijai lesznek. Az apai mintát követve. Miatta hagyd ott ha magad miatt nem szeretnéd.
ápr. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!