Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem az unokahúgának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem az unokahúgának aranyláncot vett szülinapjára nekem pedig porszívót. Ez nagyon rosszul eset. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
A héten ünnepeltük az unokahúgának a szülinapját ahol aranyláncot kapott a 20.szülinapjára a férjemtől. Ez nagyon rosszul esett mert én karácsonyra új edényeket, nőnapra söprűt és a sülinapomra porszívót kaptam. Az első kettőt még meg tudtam magyarázni mert nem sokkal ezek előtt tört el az egyik edény és a söprű is. De az unkahúga szülinapja óta folyton ezen tiprom magam. Régen én is pafrümöt és és ékszert kaptam tőle.Ma reggel rákérdeztem és azt mondta hogy ezért mert folyamatosan panaszkodok az árakon és mióta megtanult a gyerek beszélni apunak és anyunak hívjuk egymást ami szerinte lelomboz minden vágyat.(ez nekem az ötletem volt hogy a gyerek ne a keresztnevünkön hívjon minket, ami ellen volt ő eleinte)
ápr. 6. 09:54
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
84%
Már nem lát nőnek, csak egy házvezetőnőnek. Vegyél neki te is zoknitartót bajúszkötővel, hátha megérti a helyzetet.
ápr. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
87%

A gyerek nem hülye, felfogja, hogy a szülei vagytok, anélkül, hogy apának szólítanád a FÉRJEDET.


Amúgy bunkóság háztartást gépet ajándékozni, hacsak nem a hobbid tartozéks. Mert oké, egy speciális tésztakavaró a sütés szerelmesének nem rossz ajándék, de könyörgöm, porszívó??? Vegyél neki egy vízforralót akkor vagy egy mikrót, esetleg fizest ki a kocsija biztosítását, talán leesik neki...

ápr. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
94%
Soha nem szólítottam apának a férjemet. Csak a keresztnevén. Az összes gyerekünk apának hívja.
ápr. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
96%

3

Ez van, amikor az ember fogyatékosnak gondolja a saját gyerekét. A nagyszüleimet sem hívták a szüleim "nagymamának" vagy "nagypapának", oszt' valahogy sikerült felfognom, hogy kicsodák ő nekem.


Kár tönkrevágni az intimitást abból a minden bizonnyal helytelen feltételezésből kiindulva, hogy a gyerek retardált.

ápr. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
78%

Hát ne haragudj, de teljesen igaza van a férjednek. Vágyölő teljesen az anyu-apu becézgetés. Most már ott tart annak hatására, hogy anyának nézz rád és nem kedveskedik mint egy nőnek!

Ezt te rontottad el.

Az én fiam sokszor nevünkön szólított, volt egy olyan időszak, hogy másképp nem is akart, annyira tetszett neki.

De leszokott róla.

A gyerekek szeretik az újat kóstolgatni, amint megunják abbahagyják.

Kezdjétek el egymást becézgetni más nevekkel, vagy keresztnéven szólítani és együtt lenni kettesben, randik, programok.

ápr. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
83%

Sose hívtam a férjem apunak.

Mégis én is robotgépet kaptam, a fiai meg drága horgászcuccot... Nem esett jol, de elfogadtam, tudom hogy nem ért a romantikához, inkább racionális.


Nálatok viszont nagy baj hogy ezt igy mondja is, meghogy előtte milyen más volt. Azt ne felejtsd el hogy attól hogy szülők lesztek, még ti mint, mittudomén Sára es Peter nem szűntök meg létezni. Mert az elég nagy hiba ha igen.

De az árakon se hisztizz, bizonyara ő is látja hogy ugyanaz a bevasárlas most kb 3x annyiba kerül mint 3 éve.


Mindezektől függetlenül bunkóság ilyeneket ajándékozni. Én a seprűre lehet megkérdeztem volna, hogy "Azt akarod hogy elrepüljek?!"

ápr. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
56%

Én szerintem sokkal nagyobb bunkóság a párunkra ráerőltetni, hogy csak szülőkként létezni fogunk, vagy rászedni, hogy kizárólag anya-apa lesz a megszólítás.

Egyébként meg születésnapi, karácsonyi ajándékokat a párok megszokták beszélni.

Nem várják a meglepetéseket amelyek nem jönnek össze.

Ki lehet mondani, hogy férjem kérek egy pipőt nyugodtan ha már egyszer anya-apanál tartanak, ugye?

ápr. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
70%
Eladod a porszívót, veszel belőle aranyláncot.
ápr. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
91%

Marhára le leszek pontozva de én sokkal jobban örülnék egy jó minőségű, komoly porszívónak, mint egy aranyláncnak.😂 Ha komolyat vesz, akkor valszeg többe is kerül.


De akkor itt nagyobb bajok vannak. A kapcsolatotokon kéne javítani, nem anyának-apának szólítani egymást, eljárni randizni stb.

ápr. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves a gyerek? Mióta tart ez az állapot hogy megszűntél nőnek lenni?
ápr. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!