Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire gyakori, hogy valakin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori, hogy valakinek házasság mellett fix párkapcsolata is van?

Figyelt kérdés

A családunk egyik barátjának a majdnem 45 éves házassága mellett van egy barátnője is 44 éve. Ezt bár furcsálltam, de ebben nőttem fel, nem foglalkoztam vele, a felesége elméletileg nem tud semmit. Utana a munkahelyemen a főnököm volt így, ott is több 10 évnyi mind a hazasság mind a párkapcsolat. Később amikor új helyre mentem dolgozni, volt egy kollégám, aki szintén hasonlóan volt, most meg egy a bárati társasagunkhoz bekapcsolódott emberke meselte, hogy milyen nehéz is ezt úgy összeegyeztetni, hogy jó legyen, mert mind a felesegétől, mind a baratnőjétől (tőle 3 van) most született gyermeke és kicsit kaotikussá vált az élete.

Ezen elgondolkoztam. Tényleg ennyire gyakori lenne ez? Mármint nem a megcsalás, hanem az, amikor több egymással parhuzamosan futó családja van az embernek?


ápr. 6. 16:15
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Gyakori mert felelőtlenek,kibúvókat keresnek,hogy ne legyenek otthon,mert az már unalmas.A szürke hétköznapokban elmúlik a rózsaszín köd.Amúgy nők is csinálják ezt nrm csak férfiak.
ápr. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%

Én 12 évesen tudtam meg, amikor anyával elhagytuk apámat, hogy anyának már 1,5 éve volt egy szerelme apám mellett. Pár hónapig albérletben laktunk és minél több időt töltöttünk együtt snya új párjával, hogy összeszokjunk, aztán össze is költöztük,így lett ő nevelőapukám. Nem sokkal később jöttek a féltesók, előbb egy öcsi, majd a kishúgom. Mai napig imádom a családomat.


Kolleganőmet megcsalta a férje, és amikor kiderült az affér balhé volt, de végül együtt maradt a férjével a gyerekek és az anyagiak miatt. Viszont megbocsátani sosem tudott neki igazán, így amikor rátalált a szerelem egy másik férfi oldalán, nem utasította vissza. Ő már 3 éve van együtt a szeretőjével, miközben a férjével él. A férje nem tud semmit, és neki nincs más a megcsalás óta, mivel akkor ő maga mondta, hogy a kolléganőm nyugodtan ellenörizheti, belenézhet a telelfonjába, olvashatja az e-mailjeit,facebook-üzeneteit, informálódhat,hogy mikor merre és kivel jár. A kolléganőm él is ezzel, és a férjét nem zavarja, viszont fordítva sosem volt róla szó, így ő nyugodtan tud időt szakítani a szerelmére is.


Egyik barátnőmnek pedig gyereke is született azalatt, amíg kapcsokatot folytatott a férje mellett. Arra gyanakszik, hogy a barátjától van a kicsi, nem pedig a férjétől. Mindenesetre a férjével nevelik együtt nagy-nagy szereteben a picit.

ápr. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%

Egy ilyent sem ismerek. FÉlreqrásokat igen, női, férfi oladról is, de ilyen kapőcsolatot nem.


És bocsi, de elhinni sem tudom ezt. Mindenhol több gyereke? Na persze, és egyik nő sem baxta még ki? :D

ápr. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

2

A 1,5-3 év igen igen messze van a 45-től.

ápr. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4


Ki mondta, hogy közel van hozzá?

ápr. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ez volt a kérdés. Páérkapcsolat, nem szabadidős dugás.
ápr. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyikből családalapítás és házassag lett és már 14 éve, hogy együtt van anyukám a nevelőapukámmal.


A kolléganőm párkapcsolata pedig 3 éve töretlen és mélyebb mint a férjével való kapcsolata. Igen, ezek párkapcsolatok, és távol vannak a dugástól.

ápr. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm édesapjának volt ilyen jellegű kapcsolata, a haláláig tartott. A két nő ismerte egymást, de úgy tudom, a feleség nem tudta. Hallomásból tudok egy olyanról, ahol a nő vallási okokból nem vált el, de együtt él a szeretőjével. Közvetlenül nem ismertem ilyeneket, csak olyat, ami nem volt tartós.
ápr. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tapasztaltam hasonlót, az illető élettársa tudván tudta, mi a helyzet, balhét is csapott, mégis együtt él a mai napig az illető férfivel. Sőt, tett olyan kijelentést, hogy a másik, mellette párhuzamosan futó egy képzelt kapcsolat, de hát mindenki úgy qrja át saját magát, ahogy akarja! 😉
ápr. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!