Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van olyan dolog,amit nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan dolog,amit nem tudtatok megbocsátani a házastársatoknak még akkor sem ha együtt maradtatok?

Figyelt kérdés
A párom most túl messzire ment nálam belül teljesen össze roppantam lelkileg.Nem csalt meg vagy hasonló,hanem cserben hagyás úgy érzem a gyerekekkel együtt cserben hagyott minket.Nem akartam elválni és valójában ő sem,de ez az egész történtek nagy nyomot hagyott bennem lelkileg és idegileg is kivagyok.Ha nektek is van ilyen,ami ennyire nagy nyomot hagyott bennetek,de nem váltatok meg,mi volt az és hogyan élitek meg?

ápr. 11. 05:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Neked mi volt az?
ápr. 11. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A párom családon belüli konfliktusok miatt elakart minket hagyni engem és a gyerekeket.Nem velem voltak a konfliktusok,hanem az anyjával,aki itt lakik velünk csak az emeleten.( A férjem örökölte a házat,de haszonélvezeti joga van itt) Már én sem bírom elviselni,hogy abszolút nem tudnak normálisan egymás közelében megmaradni,de sok mindenről a férjem is tehet,de ez hogy képes lett volna minket is itt hagyni ez nekem nagy trauma.
ápr. 11. 06:00
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
Én nem akarok senkit hibáztatni, de anyóssal együttlakni, ráadásul még a nyakára is szülni sose volt jó kombó. El kellett volna a francba onnan költözni először is, eladni a házat(eleve nem kellett volna haszonélvezeti jog az anyósnak, mert így eladhatatlan). Egyétek meg amit főztetek. Nálunk mi megoldjuk a problémákat, nem puffogunk meg válással fenyegetőzünk. A ti esetetekben a költözés lenne célravezetőbb.
ápr. 11. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló mi senki nyakára nem szültünk gyereket és gondolom te könnyen beszélsz költözéséről mikor itt felépítesz egy életet a gyerekek szeretnek itt élni és ez az ő házuk lehetne ezt másképp is megoldani,de a férjem nem érti meg.Külön szint külön élet csak nem bírja őt elviselni és folyamatosan háborúznak.Mi úgy gondolom nem érdemeljük ezt még főképp,hogy elhagyja a családját ez miatt.
ápr. 11. 07:07
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Anyóssal együtt lakni te jó ég... Olyan helyre sosem költözünk, ahova az anyós köntösben áttud jönni! Ha nincs pénzetek saját lakásra, ne szülj gyereket!
ápr. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ilyen még nem volt, hogy kérdésedre is válaszoljak.


Amúgy... Eleve nem indítok életet olyan körülmények közé, amikor magamnak se tudom megalkotni az egzisztenciát, nemhogy gyereknek.


Gondolom férjed agyát sikerült az anyjának úgy felb@sznia, hogy itt csapódott ki az évek óta tartó feszkó. Megértem. Ne ítéld el érte, támogasd a megérteseddel hiszti helyett, több kölyköt ne is vállaljatok amíg nincs saját, mert csak a pénzt viszi.

ápr. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Akik szerint nem helyénvaló itt lennünk azoknak mondanám,hogy az apja hagyta rá ezt a házat a férjem 7 évig ápolta a beteg apját itt velem úgy gondolom jogunk van itt élni arról pedig nem tehetünk,hogy haszonélvezeti jogot kapott a felesége
ápr. 11. 11:47
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha haszonélvezet az anyjának van, még semmire nem mentek vele, ugyanúgy az anyjának van a ház hiába magyarázod meg, mi értjük. Alapból sok gyereknek öröklődik ház, ha meghal a szülő, az még nem azt jelenti, hogy addig a szülővel élnek, hanem amint eljön az ideje megalapozza a saját életét a saját családjával, az meg ha örököl a szülőktől csak plusz, de nem lehet az örökségre várni én úgy gondolom, ha meg igen akkor ez az ára, hogy anyjával/anyóssal kell együttlakni ami ultragáz, semmi magánélet.
ápr. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%
Nálunk is vannak családon belüli konfliktusok, de az én családom részéről. Gonoszkodó szarkaverős testvérem van, aki édesanyámat ellenem, ellenünk hangolta. A férjemről rendszerint olyanokat terjesztett ismerősöknek, hogy azért dolgozik állandóan, mert menekül tőlünk. Én meg egyszerűen csak a család bolondja vagyok, akinek segítség kell. Folyamatosan egymásnak feszít mindig mindenkit. Tényleg nagyon problémásak még úgy is, hogy nem együtt élünk. Nekem ettől a sok stressztől kiújult az autoimmun betegségem, nem vagyok jól. Viszont a férjem soha nem fenyegetőzött azzal, hogy elválik tőlem emiatt a sok szr miatt. Soha. Őt az dühíti, hogy mindig sírok, mindig engem bántanak. És akkor azt mondta, hogyha ezek a dolgok nem fognak megoldódni nagyon hamar, akkor őket fogja tőlem, tőlünk elszeparálni, mert sajnos toxikus a viselkedésük. Szóval hasonló a helyzet nálam és ha a férjem el akarna minket hagyni, mert a családom problémás, az nekem nagyon nagyon rosszul esne. De nálatok a saját anyjáról van szó. Tanulja meg kezelni a mamit, vagy költözzetek el. Hiába mondod, hogy nem egyszerű. Egyszerű az, csak a kérdés, hogy mennyire akarjátok megoldani.
ápr. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%
Idefigyelj, a férjed nem jön ki az anyjával. Egy fedél alatt éltek. Vagy ti költöztök, vagy a mami. Ennyire egyszerű. Csak mondom hogy ha mami úgy ébred, akár ki is dobhat titeket a házból. Hiába magyarázol hogy lett a ház az tiétek, azon kívül, hogy neked a házhoz semmi közöd, a mamika haszonélvezete felülír mindent. Nem tudom mi a fhasznak költöztél és szültél anyós nyakára, mert ezt tetted. Amíg a nő él nektek nem lesz nyugalmatok, ezt te is tudod. De hát ugye puffogni jobb, mint tenni valamit...
ápr. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!