Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miből tudtátok hogy már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből tudtátok hogy már nem szeretitek a férjeteket feleségeteket? Mit léptetek?

Figyelt kérdés
ápr. 11. 09:38
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Elkezdte mesélni a napját, és rájöttem, hogy kicsit se érdekel. Ekkor eszméltem rá, hogy tulajdonképpen minden szava idegesít. Elváltam.
ápr. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Férjem mikor hazajött, csak egy szájrapuszit adott, vagy még azt sem. Éreztem, hogy más jár a fejében. Mikor igyekezett, azt sem éreztem túl őszintének. Kiderült, hogy mást szeret.
ápr. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem akartam hazamenni és nem akartam találkozni vele. Amint betettem a lábam a lakásba rám zúdította a problémáit és ami számomra a legelkeserítőbb volt bármit is csináltam az soha nem volt jó mindig kritizálta a munkámat. Lakást újítottunk fel(ő lakását) és a tükör nem volt szerinte vízszintesen, mondta hogy igazítsam meg, rátettem a vízmértéket és mondtam neki, hogy 80cm 1mm lejt, nem lehet látni, és nem tudom ennél pontosabban felfúrni a tartót. KOnyhaszekrény ajtó detto, karnis detto. Elmentünk színházba és a ruhatárnál olyan sorba álltam ami rosszabbul haladt és sokat kellett várni a kabátjára, amiatt is balhézott, parkolóházban szintén kioktatott, hogy nem arra részére kell állni ahova parkoltam ,mert onnan többet kell várni a kijáratra. Egyre több dolog nem tetszett neki és szóvá is tette, valószínűleg a kapcsolatunk elején is zavarhatta mindez, de nem kommunikálta felém. Mindig azt éreztem, hogy vendég voltam a lakásában és pont annyi helyet biztosított számomra ami éppen megfelelt. 3 évig voltunk együtt, külsőre álmaim nője volt, belsőre a rémálmaim nője.

Aztán egyszer el kellett utaznia 4 napra a nővéréhez külföldre amiből bő 1 hét lett, és rájöttem, hogy mennyivel nyugodtabb vagyok nélküle és amikor visszajött mondtam neki, hogy nagyon sajnálom, de részemről vége és elköltözöm. Kapásból arra gondolt, hogy megcsaltam és milyen szemét alak vagyok, de ránéztem és annyit mondtam, hogy egyedül szeretnék lenni békességben és nyugalomban akár egy lakatlan szigeten.

Amikor a bíróságon találkoztunk újra próbált kedves lenni velem, odajött beszélgetni és mondta mennyire sajnálja azt ahogy viselkedett velem szemben, de szerinte ez menthető lenne. Annyit mondtam neki, hogy a következő partnerét jobban értékelje mint velem tette és akkor minden rendben lesz a kapcsolatában.

ápr. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Huhhh utolsó ez elég szíven ütős volt most ahogy elolvastam
ápr. 11. 11:06
 5/7 anonim ***** válasza:
88%

Egyre nyilvánvalóbbá váltak a bi hajlamai, egyre jobban undorodtam tőle.

Békével szakítottunk, csak annyit mondtam, nekem vele már nem megy.

ápr. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Amit az 5-ös írt, azt nem lehet egy emberen megérezni.Vagy lebukik,vagy elmondja - máshogy nem jöhetsz rá.

De ha bi valaki,akkor jobb is, ha a saját neme felé veszi az irányt!

ápr. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6 ez téves. A párját ismeri az ember egy idő múlva már úgy mint a saját tenyerét.
ápr. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!