Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasodáskor beértétek keveseb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasodáskor beértétek kevesebbel vagy tényleg azt hittétek hogy ő az igazi?

Figyelt kérdés

Ez csak elméleti kérdés, de nagyon sok ismerősöm van, főleg férfi akitől az alábbiakat hallottam:

- a barátnője nagyon tolta az eljegyzés témát és végülis úgy volt vele, hogy mit veszíthetnek, úgysem jön jobb /ők elváltak 3 gyerekkel, mert a srác mást jobbnak talált/

- a párjával folyamat vitáztak, egymást szidták egymás háta mögött, mégis gyerek és házasság lett belőle.

- aztán volt olyan aki nem belerángatva lett az egészbe, hanem szerelemből házasodott, de talált egy fiatalabbat/jobbat és 50+ elvált.


A kérdésem mindenkihez, de főleg a legutóbbiakhoz irányul: mikor házasodtatok, és nem voltak égetően nagy redflag-ek, akkor azért vettétek el a párotokat, mert úgy éreztétek, hogy nem jön jobb, vagy azért mert úgy voltatok vele, hogy majd csak elboldogultok valahogy, vagy úgysem érdemeltek jobbat, vagy már olyan rég együtt vagytok és sok dolgon átmentetek együtt hogy már muszáj maradni együtt?


Köszönöm!


ápr. 11. 18:31
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
93%
Én még most is ùgy gondolom, hogy ő az igazi. Mi ez a kiégett felfogás? 😀
ápr. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
58%
Legtobb kapcsolatban az van mint a kerdezonel
ápr. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
90%
Szerelemből mentem férjhez, a férjem is. Már pocakban volt a baba. Éreztem, hogy nekünk meg kell tanulnunk egymást kezelni és egymással élni. Maximálisan ezen voltam. Férjem nem, az első nővel lelépett.
ápr. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Nem az én felfogásom, ezeket hallom a házas ismerőseimtől. Csak érdekelt, hogy ez az én környezetemben ilyen, vagy másoknál is hasonló-e a helyzet?


3: nagyon sajnálom! Azóta egyedül neveled?

ápr. 11. 19:06
 5/30 anonim ***** válasza:
87%
3-as vagyok: igen egyedül, igaz van segítségem. Szerintem akkor működne jól egy kapcsolat vagy házasság, ha mindkét fél ugyan annyit tesz bele. Ha az egyik belerokkan, a másik meg csak panaszkodik de kisujjat sem mozdít, az halott ügy. És el kell fogadni a tényt, hogy mindig vannak hullámvölgyek, elmúlik a lángoló szerelem. Nem mindenki tudja ezt kezelni. Szerintem többet ér egy őszinte, mély szeretettel teli kapcsolat, mint egy lángoló szerelem.
ápr. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
71%
Nem elvettem, hanem összeházasodtunk, először is. A baráti társaságunk 5 párból áll, mindannyian közel 20 éve együtt vagyunk, egy kivétellel, ott a férj 3 éve elhunyt, sajnos. Közvetlen kollégák nyolcan vagyunk, egy sincs köztük olyan, amit a kérdésben írtál, pedig valakinek már unokája is van. Szóval nem tudom. Nyilván van mindenféle élettörténet, de nem hiszem, hogy csak ez a felsorolt 3 eset lehet. Meg hogy a nagyon sok férfi ismerősöd csupa ilyet mesél.
ápr. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
32%

"aztán volt olyan aki nem belerángatva lett az egészbe, hanem szerelemből házasodott, de talált egy fiatalabbat/jobbat és 50+ elvált."


Én is azt hittem, hogy ez általában így szokott lenni, csak 50 helyett már a 40+ is. Itt szembesültem először a gyakorin, hogy ilyen nem igazán szokott történni, főleg ha férfiról van szó. Kirobbanthatatlan a házasságából inkább szeretőzik, de nem válik el. Elég csak néhány szeretős/megcsalós témában olvasgatni...mindegyik azt állítja, hogy szereti a feleségét, ő élete szerelme, soha nem hagyná el. Ha válásra is kerül sor, akkor max úgy, hogy a feleség rajtakapta és kidobta. De még ezek után is könyörgi vissza magát az asszonyhoz, legalábbis ezt állítják a megcsalt feleségek.


Tényleg hihetetlen ez az oldal, egy teljesen torz valóságképet mutat, de most már kezdek én is kételkedni ebben. Lehet, hogy így van, ahogy ők állítják.

ápr. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
"könyörgi vissza magát az asszonyhoz, legalábbis ezt állítják a megcsalt feleségek" mégis mi a frászért kellene egy anonim fórumon kamuzni? Ha nem úgy volt akkor nem úgy volt. Szerintem mindenki abból okul ami az igazság, ami viszon nem feltetlen jelenti azt hogy nincsenek vagy nem lehetnek kivételek.
ápr. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

#7: apósommal beszélgettem sokat, viszonya volt a férjemnek, friss házasság, kisbaba. Nagyon kiakadt a fiára, hogy így elnézi, hogy elmegyünk és másik nővel van.

Furcsa, apósom 30 éve házas, 6X mentek szét ezidő alatt, konkrétan ismerem a szeretőjét, nem ő az első szeretője, sokadik. Ő is azt mondja, neki a család az első. Felesége pedig megrokkan fájdalmában, ő is tud róla. Nem igazán értem, valahogy nekem nem ez az elképzelésem egy igazi családról. Én elhiszem, hogy 30 év sok idő, de ahogy hallottam, az 30 év ugyan így telt, mint most.

ápr. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
0%

8, nem tudom, mondom, lehet hogy az én valóságérzékelésemmel van a baj :D de én baromi nehezen tudom elképzelni, hogy egy eleve sz@r házasságban elkezdesz szeretőzni, lebuksz, kidobnak, elváltok, majd még vissza akarsz menni ugyanabba a sz@rba, amiben 10-15-20 évig vergődtél.

De mondom, lehet hogy én máshogy vagyok bekötve. :D

Ez itt tényleg a halálukig hősszerelmes férjek és a széttörhetetlen házasságok oldala. Olyan, hogy idősebb pasi, fiatalabb nő kombó kb még hírből sem létezik itt. Mindenki vissza szeretne kúszni az eredetihez :D

ápr. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!