Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy nő meddig tud értelmesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő meddig tud értelmesen férjhez menni? Hány éves korig?

Figyelt kérdés
Amíg még nem kell kompromisszumokat kötni és hozzáillő, rendes férfit találhat, nem elvált 3 gyerekest, nem ilyen-olyan defektest.
ápr. 14. 10:00
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
98%

Nem csak kor kérdése. Nyilván az is. 50 évesen nyilván nem fog feleségül venni egy 30 éves gyerektelen jó egzisztenciájú férfi, aki családot akar.

De fiatal gyerektelen nők, akiknek legnagyobb esélyük lenne normális párkapcsolatra sírnak itt, hogy gondjuk van a párjuk gyerekével, az anyósukkal és a rendetlen, igénytelen párjukkal.

Ki kell ábrándítanom mindenkit, még ha le is leszek pontozva. Jó házasságot (párkapcsolatot) ésszel kell kötni. Kell a vonzalom is, de az édes kevés.

ápr. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 A kérdező kommentje:
Gyerekpestis = 35 feletti nő biológiai órája ketyeg, embert ölne egy gyerekért de nem csinálja fel senki.
ápr. 14. 11:16
 23/48 anonim ***** válasza:
92%

Rengeteg nő szül 35 felett 😊 Sőt, mostanában inkább ezzel a korosztállyal vannak tele a nőgyógyászatok. Alig lehet látni fiatalabb kismamákat.

Te amúgy burokban élsz? 👀

ápr. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
1%
A mai nők?? Szégyen az összes kb. Normális köztük? Mintha tűt keresnél a szénakazalban!
ápr. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
98%

kérdező, neked kár ilyeneken aggódni, a válaszaidból látszik, hogy idióta vagy. Ez legyen a legnagyobb problémád, és ne az, hogy te normális férfiakat próbálsz kihalászni. Nagyon egyet értek az előttem szólókkal, tökmindegy mennyire "igyekszel" minél előbb férjhez menni, te leszel a legjobban megdöbbenve, hogy pár év múlva ugyanúgy kint leszel a társkereső piacon, csak akkor már 1-2 gyerekkel a nyakadon. Kb ismerőseim fele elvált, korai 30-as korosztály. Mindegyik huszonévesen ment férjhez.

Mellesleg én sem tervezek, minek. Max párkapcsolat, de nem görcsölök rá, tart ameddig tart. Úgy sem tart élethosszig, és a realitás az, hogy halálunkig több ilyen tartósabb kapcsolatra számíthatunk. Akkor minek férjhez menni? Teljesen felesleges jogi/anyagi elkötelezettség. Imádom az életem, a szabadságom, boldog vagyok, hogy olyan időket élünk, amikor már nyugodtan lehet ezt az életet választani. Szülni nem akarok, szóval nem sürget az idő.

Saját vállalkozásom van, olyan életet élhetek, amilyet akarok, azt csinálok amit akarok. Ehhez egy jó társ csak hab lenne a tortán, nem az életem alapja. De nélküle is teljesen jól megvagyok.

Nagyon sajnállak amiatt, hogy el sem tudod képzelni, mennyire jó a társadalmi elvárásoktól felszabadultan létezni, és úgy élni az életet, ahogyan valóban szeretném, teljesen önazonosan, nem ezen görcsölni, hogy minél előbb elkeljek. Amivel mondom, csak áltatod magad, mert ez nem lesz végleges. Pár év múlva kezdheted előről.

ápr. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 A kérdező kommentje:
Én férfi vagyok, nekem hiába okoskodtok, tudom melyik nő mennyit ér.
ápr. 14. 11:45
 27/48 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolom, hogy ez korfüggő... 20 évesen is lehet érdekházasságot kötni vagy átgindolatlanul házasodni. Több olyat is ismerek, akik 30 évesen már elváltak 1-2 gyerekkel.
ápr. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira tudsz mindent és saját magadnak megválaszoltad, amit hallani akartál, akkor minek teszel fel kérdést?
ápr. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
70%

A legértelmesebb nők nem mennek férjhez xD Figyi, én kapós vagyok, sportos, formás, mind a tíz ujjamra jut pasi bármikor, de miért hiányozna nekem egy párkapcsolat? Kompromisszumok, nézeteltérések, egyik takarít másik nem, egyik azt akarja másik azt, féltékenykedés, megcsalások, csomó meló fenntartani a tüzet egy kapcsolatban, aztán ha jön a gyerek akkor végképp elindulsz a lejtőn fizikailag-mentálisan-idegileg mindenhogy…


Kösz, én ebből nem kérek. Szexelek pasikkal, elhalmoztatom magam ezzel-azzal, de nem kellenek itthonra.

ápr. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 A kérdező kommentje:
De te sem kellenél kapcsolatra senkinek, csak egy ingyen punci vagy.
ápr. 14. 13:01
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!