Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lehord minden bénának?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehord minden bénának?

Figyelt kérdés

Ha valami nem sikerül nekem , a férjem olyanokat mond hogy” látod milyen béna vagy, neked semmi sem megy.

Iszonyatosan érzem magam, sajnos nem szólhatok neki semmilyen problémámról, úgy érzem egyedül vagyok.



ápr. 27. 15:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
75%

Mi lenne, ha fokozatosan visszaszólnél neki? Próbáltad már?

Vagy: kérdésekkel bombázd ilyenkor, amikor tahó:

"Miből gondolod, hogy béna vagyok?"; "Megmutatnád, hogy te hogyan oldanád meg?"; "Lenne türelmed megtanítani, hogyan kell jól megcsinálni egy dolgot?".

ápr. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Nem.

Igyekszem elrejteni hogy mennyire fáj.

Sajnos az a baj hogy ha látja h valami rosszul esik, azzal csap oda nekem.

Pl bántalmazó volt az anyám és soha nem szeretett.

Amikor nem értek egyet a férjemmel akkor egyszerűen azt mondja hogy igaza volt anyámnak.

ápr. 27. 22:22
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Anyád megalapozta neked, hogy bántalmazó kapcsolatba keveredj, te pedig most tanítod meg a lányodnak, hogy ez a normális. Gyorsan mentsd ki innen, felnőve meggyűlölhet érte.
ápr. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
76%
A ferfjed nincs tekintettel se rad, se a lanyodra. Te oehetnel tekintettel magadra es a lanyodra, de ........ indok miatt nem teszel semmit a martirkodason kivul. Nem jo mintakat tanul a lanyod. O is meg fogja sinyleni ezt. Sose fog tudni kiallni egy ilyen bantalmazo baromallat ellen, pont ugyanilyen kapcsolata lesz, mint neked. Csak lehet ot meg utni is fogja a parja. Amikor majd latod rajta a monoklit, akkor mar hiaba akarsz segiteni rajta, ugyanazt fogja hajtogatni, mint te. Generacios mintak, szgeny lany, a mosyani donteseddel dontod el az eletet. Hidd el, hogy az a legnagyobb segitseg neki, hogy az anyja mert lepni. Az lesz o mintaja is. Ha kifogasokar keresel, o is meg fogja talalni a sajat kifogasait.
ápr. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!