Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennétek? Voltatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek? Voltatok már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Először is elnézést kérek hogyha hosszúra fog nyúlni, de a pontosabb kórisme miatt kifejtem egy kicsit részletesebben a dolgot.


Szóval feleségemmel lassan 10 éve leszünk házasok,van 3 gyermek is. Sajnos a kapcsolatunkban mindig voltak viták, de megtudtuk őket oldani… Most viszont párom néhány napja egy egyébként nem túl nagy dolgon felhúzta magát és odáig fajult részéről a dolog hogy ő komolyan válni akar. Egyelőre még nem mondtuk ki a dolgot de hogyha százalékosítani akarnám akkor jelenleg 65-35 a válás javára az arány.


Aznal este amikor ez az egész kipattant és úgymond a tetőfokára hágott a hangulat, én nem szégyellem bevallani de sírtam, mert nagyon megviselne az elvesztése és a gyermekeim nem folyamatos látása is. Természetesen egy idő után elfogadnám, de nem szeretném hogy a családom széthulljon. Mind a kettőnknek vannak hibái, én egyfolytában azon gondolkozom hogy hogyan tudnám ezeket mihamarabb orvosolni és kértem hogy ő is tegye ugyanezt… De elég kétértelmű megjegyzéseket tesz, hol arra utalva hogy még menthető a kapcsolatunk, hol pedig arra hogy egyáltalán nem… Nem tudom, de van egy olyan érzésem hogy mintha direkt akarna bizonytalanságban tartani… Ami viszont a lényeg:. Ezen kétértelmű megjegyzések miatt, illetve egyéb dolgok miatt is van egy olyan érzésem hogy lehet hogy van már valakije. Komolyan megfordult a fejemben magánnyomozó felbérlése (még ha minden spórolt pénzem rá is megy),mert igazából a legjobban nem az fájna hogyha kiderülne hogy sajnos igazam van, hanem az hogy olyan szekér után futok ami biztos hogy nem fog soha többé fölvenni. Tehát alapvetően én a bizonytalanságot szeretném megszüntetni, aztán ami lesz az lesz, a végeredményt mindenképpen el kell fogadnom.


Nagyon megköszönném azoknak a visszajelzéseit akik esetleg már voltak hasonló helyzetben, akár vették magánnyomozó segítségét is igénybe. Illetve tanácsokat-ötleteket is szívesen fogadnék arra hogy úgymond saját hatáskörben hogy tudnék arra utaló jeleket észrevenni, felismerni hogy tényleg van valakije.


Köszönöm előre is az értelmes válaszokat, kellemesebb napot mindenkinek!



máj. 16. 09:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Én szerintem fölösleges a magánnyomozó bevonása hiszen ha hűtlen ki fog derülni előbb-utóbb. Egyértelműen ha csak a szája jár még a 2-3. hónap taposása közben is, nem adja be a papírokat, hogy elinduljon a válási procedúra akkor add be te és váljatok el.
máj. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

" egyébként nem túl nagy dolgon felhúzta magát és odáig fajult" Nem, az van hogy a feleségednek nagyon sok minden nem tetszik, és most jutott el oda, hogy esetleg tényleg dobbantana. Ha van is valakije, azért kétértelműsködik, hogy ha te most hatalmas fordulatot teszel és minden úgy lesz ahogy ő akarja, akkor esetleg még marad veled. De valszeg ő is azt gondolja, hogyha 10 év alatt nem lett ilyen, most se lesz.

Tegyél fel konkrét kérdéseket szerintem, ne magánnyomozózz.

máj. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem azért fontos, hogy min akadt ki ennyire, mert lehet direkt csinálna a bolhából elefántot, csak azért, hogy ráfoghassa valamire miért akar elválni. Régen nagyon fiatalon én is csináltam ilyen szituációt - szégyellem- de nem volt gyerekem!

A magánnyomozót feleslegesnek tartanám, de legyen nyitva a szemed - 1-2 héten belül kiderül az.

máj. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy direkt akar bizonytalanságban tartani. Nem lehet, hogy maga sem tudja, mit akar?
máj. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Azért ez elég kevés info, mégis min akadt ki ennyire, hogy válni akar, mert nem írtad le kérdező, így meg el sem tudom képzelni a szutuációt.

Ha annyira kis dolgon akadt, ki hogy úgy érzed csak ürügyet akart keresni/fogást találni, hogy szabadulhasson tőled, és arra gondoltál van valakije, gondolom csak voltak gyanus dolgok nemde? A magánnyomozó ki tudja deríteni, csak nem olcsó.

máj. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mi volt az dolog ami miatt felhúzta magát?


Hogyan tudod felismerni, hogy lehet valaki rajtad kivül:

-Megváltozik a viselkedése veled

Lehet, hogy éppen sokkal kedvesebb (ez esetben gondolom nem erről van szó) vagy éppen sokkal távolságtartóbb lesz. Csendesebb, szótlanabb lesz, nem érdeklődik, ignorál, ha beszélgettek is hamar leráz. Mondasz neki valamit és nem figyel, bambul.

Ha veszekedtek sokkal "agresszívebb" ellenségesebb lesz. Hamarabb felhúzza magát.

Kevésbé tolerál. pl ha vannak mondjuk hülye szokásaid ami tegyük fel eddig is zavarta de megszokta és nem volt ebből feszültség most hirtelen újra probléma lesz és vita tárgya.


-Telefonozási szokásai megváltoznak.

Többet bújja, nem hagyja elötted, mindenhova magával viszi. Ha te keresed online, elérhetetlenebb.


-Elkezd jobban odafigyelni a külsejére, kicsípi magát, új ruhákat vesz.


-Többet jár el otthonról, vagy éppen megváltozik a napirendje. Tipikus sablonos dolog de igaz, később ér haza munkából.

Vagy éppen új hobbija lesz ami tökéletes indok lehet a távolmaradásra.


-Megváltozik az intim együttlét, nem akarja, hárít.



Én voltam már sajnos megcsaló és az összes fenti tünet megfigyelhető volt rajtam, erre utólag jöttem rá.


Nem tudom mennyire vagytok őszinték egymással de én első körben megpróbálnám kiszedni belőle az igazat, nyugodt körülmények között, nem vita közben.


34/N

máj. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


Igazából ami számára úgymond az utolsó csepp volt a pohárban az az hogy amikor ő akarta akkor múlt héten nem feküdtem le vele, mert fáradtnak éreztem magam és egy kis tv előtti agyrohasztással szerettem volna kikapcsolni. Kövezzetek meg, de én ha együtt vagyok a párommal akkor úgy szeretném hogy történjen hogy ő is és én is legalább ugyanannyira akarjuk, ezáltal teljesen egymásé legyünk hangolódva. Én megtisztelem azzal hogy elmondom neki most nem lennék képes olyan teljesítményt nyújtani amit szeretnék neki adni. De sok olyan dolog van amit mondhatnék pl. hogyha megpróbálok mosni és nem azon a programon vagy nem annyi mosószerrel csinálom ahogy ő gondolja akkor azért is le vagyok torkolva…ma reggel ő speciel3/4 4-kor (mivel korán kell a munkája miatt)nekiállt edzeni a nappaliban súlyzókkal amelynek a csörgésére ébredtem föl. Lementem és megkértem hogy kicsit halkabban végezze a tevékenységét de rögtön azzal támadt nekem hogy már csak 5 perc van hátra(nem annyi volt). Azt elfogadom amikor felrója nekem hibaként hogy hosszú évekig nem fordítottam rá kellő figyelmet, és a gyerekekre sem annyit amennyit kellett volna, de szeretném leszögezni hogy ez nem azt jelenti hogy nem törődtem egyáltalán velük.

Valóban sokszor volt olyan hogy sokat kockultam, vagy csak itthon lustultunk. De az nem igaz amit ő próbál most úgymond előtérbe hozni hogy soha nem mentünk sehova, soha nem csináltunk semmit.


Vegyesek az érzéseim. Még ha nincs is senkije,akkor sem tudom hogy mi lesz. Szeretem,de egy életem van nekem is és nem tudom hogy nem csak azért esne rosszul ha véget érne mert 10 év hosszú idő…

máj. 16. 16:19
 8/12 anonim ***** válasza:
4%

Magyarul lusta vagy a feleségednek egy kis odaadással lenni. Az nem tudom megvan-e neked, hogy van szád is meg kezed is például, de nyilván kényelmesebb a TV előtt ülni, mint kielégíteni a feleségedet!

Én bármikor bekapom a páromnak, ha fáradt vagyok akkoris max nem szexelünk, de nem fogom elküldeni a francba.

máj. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Látom nyolcas sikerült megérteni a lényeget… :D
máj. 16. 19:24
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi mégegyszer a válaszokat! Ma estével hivatalossá vált hogy elválunk. Egyelőre nem úgy tűnik hogy harmadik fél miatt,de ki tudja…
máj. 16. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!